شروع قیمت از 420 هزار تومان

گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

سرور مجازی کنفرانس چیست؟

با رواج آموزش مجازی و افزایش استفاده از ویدئوکنفرانس در دانشگاه‌ها و مدارس، اهمیت داشتن یک سیستم و سرور باکیفیت برای همه ثابت شده است. سرور مجازی پاشنه‌آشیل یک سرویس کنفرانس آنلاین است که اگر ظرفیت بالایی نداشته باشد، افراد هنگام استفاده از آن با مشکل مواجه خواهند شد.

وظیفه‌ی سرور مجازی این است که داده‌های مجازی را روی خود ذخیره می‌کند. هر سرور مجازی که برای کنفرانس آنلاین استفاده می‌شود دارای یک شناسه یا آدرس اینتنرتی است. افراد مختلفی که قرار است از سرور مجازی استفاده کنند، با ورود به لینک سرور می‌توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

نرم‌افزارهای کنفرانس آنلاین بر روی یک سرور مجازی نصب می‌شوند و پس از آن می‌توان از امکانات مختلف آن استفاده کرد. با استفاده از نرم‌افزارهای کنفرانس می‌توان جلسات آنلاین کلاسی یا دوستانه برگزار کرد، برای هر یک از کاربران حساب شخصی ایجاد کرد و در نهایت تغییرات مختلفی مثل سطح دسترسی کاربران را تغییر داد.

سرور مجازی کنفرانس می‌تواند به‌همراه نرم‌افزارهایی مثل ادوبی کانکت امکان برگزاری جلسات آنلاین، وبینارها، سمینار و کلاس‌های آنلاین را فراهم کند. زمانی که یک شخص واحد به‌عنوان استاد یا معلم مدیریت سرور را برعهده می‌گیرد، می‌تواند در تنظیمات آن تغییراتی به وجود آورد که موجب افزایش امنیت جلسه شود.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

کاربرد نرم افزار ادوبی کانکت

چگونه باید سرور کنفرانس بسازیم؟

اگرچه برای استفاده از خدمات ارتباطات ویدئویی و صوتی مجازی می‌توان از پیامرسان‌هایی مانند واتس‌اپ یا اسکایپ استفاده کرد، اما در اینجا فقط به سرور مجازی کنفرانس و راه‌های استفاده از آن خواهیم پرداخت.

شرکت‌های مختلف ارائه‌دهنده‌ی سرور مجازی سرویس‌های متعددی دارند که با خرید آن‌ها می‌توان صاحب یک سرور مجازی کنفرانس شد. سرور مجازی کنفرانس بسته به ظرفیت افراد شرکت‌کننده، تعداد آی پی اختصاصی و همچنین پهنای باند و نوع پورت آن قیمت‌های مختلفی دارد. در بسیاری از این سرویس‌ها که به‌صورت ماهانه ارائه می‌شوند می‌توان به‌صورت همزمان 20 الی 50 نفر را در یک کنفرانس خاص حاضر کرد.

چرا استفاده از نرم‌افزار Adobe Conncte توصیه می‌شود؟

اگرچه شما برای برگزاری جلسات آنلاین، وبینارهای مختلف و یا سمینارهای آموزشی آنلاین می‌توانید از نرم‌افزارهای مختلفی استفاده کنید، اما نرم‌افزار ادوبی کانکت توانسته عملکردی بهتر نسبت به سایر نرم‌افزارها ارائه دهد.

نرم‌افزار ادوبی کانکت بر روی سرور نصب می‌شود و به همین دلیل امنیت قابل قبولی را برای کسانی که از سرورهای مجازی کنفرانس استفاده می‌کنند، فراهم می‌آورد. بنابراین پیشنهاد ما در آسام سرور این است که اگر به فکر برگزاری کنفرانس آنلاین هستید، ادوبی کانکت را به‌عنوان انتخاب اصلی درنظر داشته باشید.

خرید سرور مجازی کنفرانس از آسام سرور

آسام سرور به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی سرور مجازی و سرور اختصاصی، می‌تواند خدماتی با کیفیت بسیار بالا، تحویل سریع و همچنین کمترین قطعی و اشکال را به شما ارائه کند.

آسام‌ سرور می‌تواند بسته به نیاز و قدرت پردازنده‌ی شما، ترافیکی نامحدود و باکیفیت را به شما ارائه دهد و همچنین می‌تواند با ارائه‌ی سرور مجازی از لوکیشن‌های مختلف دنیا نیازهای شما را پاسخ دهد.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های تخصصی حوزه شبکه، لینوکس و ویندوز

سیستم عامل FreeBSD چیست؟+ ویژگی های فری بی اس دی
سیستم عامل FreeBSD چیست؟+ ویژگی های فری بی اس دی

سیستم عامل FreeBSD یک سیستم عامل شبه یونیکس رایگان و منبع باز است از توزیع نرم افزار برکلی (BSD) توسعه یافته است و با تمرکز بر کارایی، امنیت، ثبات و ذخیره سازی به عنوان سیستم عاملی محبوب و مناسب برای سرور های بزرگ و قدرتمند در شبکه هایی با ترافیک بالا شناخته شده است. سیستم عامل FreeBSD شباهت های زیادی با لینوکس دارد که در این مقاله به تفاوت ها و شباهت های بین این دو سیستم عامل پرداختیم.

سرنوشت الکسا چه شد؟
سرنوشت الکسا چه شد؟

الکسا یک ابزار با سابقه طولانی است که مسیر پر فراز و نشیبی داشت که در سال 2022 به انتهای مسیر رسید و به همین دلیل برای آن که وظایفی که الکسا داشت روی زمین نماند، ابزار های جایگزین الکسا را به شما معرفی می کنیم.

تفاوت سرور مجازی مدیریت شده و سرور مجازی مدیریت نشده
تفاوت سرور مجازی مدیریت شده و سرور مجازی مدیریت نشده

در مفهوم ساده تر، سرور مجازی مدیریت شده، یعنی این که شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ، تمام امور مربوط به مدیریت سرور مجازی را انجام دهد و سرور مجازی مدیریت نشده یعنی این که شما سرور خام را خریداری کنید و صفر تا صد مدیریت و نگهداری سرور را خودتان انجام دهید.