متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی هلند

موقعیت جغرافیای هلند اروپایی غیرمعمول است زیرا بیشتر زمین های آن از دریا باز پس گرفته شده است و زیر سطح دریا قرار دارد و توسط سدها محافظت. این کشور کوچک با مساحت کل 41545 کیلومتر مربع (16041 مایل مربع)؛ در رتبه 131 قرار دارد. با جمعیت 17.4 میلیون نفر و تراکم 521 / کیلومتر مربع (1350 / مایل مربع) آن را به دومین عضو پرجمعیت اتحادیه اروپا پس از مالتا و دوازدهمین کشور پرتراکم‌ترین کشور در جهان تبدیل کرده است.

بر اساس گزارش بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول، اقتصاد هلند در سال 2021 (از نظر تولید ناخالص داخلی؛ تولید ناخالص داخلی) هفدهمین اقتصاد بزرگ جهان است. تولید ناخالص داخلی سرانه آن در سال مالی 2019/20 57101 دلار برآورد شده است که آن را به یکی از پردرآمدترین کشورهای جهان تبدیل می کند.

هلند از سال 1959، زمانی که یک چشمه چاه کشف شد، دارای منابع ثابت گاز طبیعی بوده است. در حال حاضر هلند بیش از 25 درصد از کل ذخایر گاز طبیعی اتحادیه اروپا را در اختیار دارد. در طول دهه های بعدی، فروش گاز طبیعی افزایش قابل توجهی در درآمد برای هلند ایجاد کرد. هلند دارای اقتصاد مرفه و باز است که به شدت به تجارت خارجی وابسته است و اقتصاد آن به دلیل روابط صنعتی پایدار، نرخ بیکاری و تورم نسبتاً کم، مازاد حساب جاری قابل توجه (که در مقایسه با وسعت کشور، حتی بیشتر از آلمان است) و نقش مهمی به عنوان یک مرکز حمل و نقل اروپایی مورد توجه قرار گرفته است.

از نظر تاریخی، هلندی ها بازار سهام را معرفی و اختراع کردند که در ابتدا هلند بر تجارت کالا از طریق شرکت هند شرقی تمرکز داشت؛ همچنین هلند یکی از اعضای مؤسس اتحادیه اروپا، OECD و سازمان تجارت جهانی است.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

هایپروایزر VMware ما را قادر می‌سازد تا منابع (RAM، CPU، Storage) را در هر زمان، بدون از دست دادن حتی یک داده، ارتقا/کاهش دهیم؛ همچنین، ما/شما می توانید سیستم عامل سرور VPS را با یک سیستم عامل جدید (لینوکس، ویندوز، میکروتیک) تغییر دهید؛ بنابراین با خیال راحت سفارش را با نوع پلن مورد نظر انجام دهید، زیرا همیشه می توانید سرویس مورد نظر را با یک فرآیند ساده به یک پلن دیگر ارتقا دهید.

میتوانید از طریق پروتکل SSH به سیستم عامل مورد نظرتون متصل بشید و استفاده کنید؛ به منظور آشنایی با نحوه اتصال به سرور مجازی های مختلف، میتوانید به مقاله موجود در آسام سرور با مضنون هایی در ارتباط با نحوه وصل شدن و اتصال به سرور مجازی لینوکس، روش های لازم جهت وصل شدن و اتصال به سرور مجازی ویندوز همچنین معرفی روش هایی برای وصل شدن و اتصال به سرور مجازی میکروتیک؛ دسترسی لازم رو داشته باشید❗

نظرات مشتریان