امکانات سرویس
میزان رم
فضای سرور
پردازنده
ترافیک ماهانه
پهنای باند
نوع هارد
تعداد آی پی
منابع سرور
حالت Raid (حفاظت از داده ها)
دسترسی VNC , Console
سیستم عامل
سرور مجازی پایه
250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
1024 مگابایت
25 گیگابایت SSD
1 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
پلن محبوبکاربران
سرور مجازی لایت
350
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
2048 مگابایت
30 گیگابایت SSD
2 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی حرفه ای
650
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
4096 مگابایت
45 گیگابایت SSD
3 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی تجاری
950
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
6144 مگابایت
60 گیگابایت SSD
4 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی پرمیوم
1,250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
8192 مگابایت
80 گیگابایت SSD
6 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی سنگاپور

سنگاپور یک شهر جزیره ای بسیار کوچک در جنوب شرقی آسیا است که در انتهای شبه جزیره مالایا بین مالزی و اندونزی واقع شده است که مساحت کل سنگاپور 724.2 کیلومتر مربع (279.6 مایل مربع) است؛ سنگاپور توسط تنگه سنگاپور از اندونزی و توسط تنگه جوهور از مالزی جدا می شود.

سنگاپور بزرگ ‌ترین بندر جنوب شرقی آسیا و یکی از شلوغ ترین بندرهای جهان است. این کشور رشد و شکوفایی خود را مدیون موقعیت کانونی خود در منتهی الیه جنوبی شبه جزیره مالایا است، جایی که بر تنگه مالاکا تسلط دارد که اقیانوس هند را به دریای چین جنوبی متصل می کند. سنگاپور که زمانی مستعمره بریتانیا بود و اکنون عضوی از کشورهای مشترک المنافع است، ابتدا در سال 1963 به فدراسیون مالزی پیوست اما در 9 اوت 1965 برای تبدیل شدن به یک کشور مستقل جدا شد.

سنگاپور با جمعیتی چندفرهنگی و با درک نیاز به احترام به هویت های فرهنگی، چهار زبان رسمی دارد. انگلیسی، مالایی، ماندارین و تامیل. انگلیسی زبان فرانسه است. چند نژادی در قانون اساسی ذکر شده است و همچنان به شکل دهی سیاست های ملی در آموزش، مسکن و سیاست ادامه می دهد.

سنگاپور در منطقه موسمی استوایی جنوب شرقی آسیا قرار دارد و آب و هوای آن با دمای یکنواخت بالا و بارش تقریباً ثابت در طول سال مشخص می شود.

سنگاپور دارای یک اقتصاد بازار بسیار توسعه یافته است که از لحاظ تاریخی بر تجارت گسترده سرمایه گذاری استوار است. سنگاپور همراه با هنگ کنگ، کره جنوبی و تایوان یکی از چهار ببر آسیایی است و از نظر تولید ناخالص داخلی (GDP) سرانه از همتایان خود پیشی گرفته است. بین سالهای 1965 و 1995، نرخ رشد به طور متوسط حدود 6 درصد در سال بود که استانداردهای زندگی جمعیت را تغییر داد.

این کشور در شاخص توسعه انسانی سازمان ملل در رتبه نهم قرار دارد و دومین تولید ناخالص داخلی سرانه (PPP) در جهان است. سنگاپور تنها کشور آسیا است که دارای رتبه AAA از همه آژانس های رتبه بندی بزرگ است. این یک مرکز بزرگ مالی و حمل و نقل است، از سال 2013 به طور مداوم گران ترین شهر برای زندگی را رتبه بندی کرده است و به عنوان بهشت مالیاتی شناخته شده است.

سنگاپور یک جمهوری پارلمانی واحد با سیستم وست مینستر از حکومت پارلمانی تک مجلسی است. در حالی که انتخابات به طور کلی آزاد تلقی می شود، دولت کنترل قابل توجهی بر سیاست و جامعه اعمال می کند و حزب اقدام مردم از زمان استقلال به طور مداوم حکومت می کند.

اقتصاد سنگاپور آزاد، مبتکر، پویا و تجارت پسند در نظر گرفته می شود؛ واحد پول سنگاپور دلار سنگاپور (SGD یا S$) است که توسط اداره پولی سنگاپور (MAS) صادر می شود. برای چندین سال، سنگاپور یکی از معدود کشورها با رتبه اعتباری AAA از سه کشور بزرگ و تنها کشور آسیایی است که به این رتبه دست یافته است. سنگاپور به دلیل موقعیت مکانی، نیروی کار ماهر، نرخ های مالیاتی پایین، زیرساخت های پیشرفته و تحمل صفر در برابر فساد، حجم زیادی از سرمایه گذاری خارجی را جذب می کند. این رقابتی ترین اقتصاد جهان است، بر اساس رتبه بندی مجمع جهانی اقتصاد از 141 کشور، با دومین تولید ناخالص داخلی سرانه.

بیش از 7000 شرکت چندملیتی از ایالات متحده، ژاپن و اروپا در سنگاپور وجود دارد. با وجود آزادی بازار، عملیات دولت سنگاپور سهم قابل توجهی در اقتصاد دارد و 22 درصد از تولید ناخالص داخلی را شامل می شود. این شهر برای رویدادها و کنفرانس ها مکانی محبوب است.

سنگاپور دارای یازدهمین ذخایر بزرگ خارجی جهان و یکی از بالاترین جایگاه سرمایه گذاری خالص بین المللی سرانه است.

در پایان سعی کردیم توضیحی در مورد لوکیشن سرور مجازی در سنگاپور دهیم. بهتر است بدانید که سرور مجازی سنگاپور برای کاربران ایرانی امکانات و مزایای چشم گیری دارد از جمله کیفیت بالای سخت افزاری سرور های سنگاپور، داشتن آدرس IP ثابت و خاص لوکیشن سنگاپور، پورت قوی و بدون بروز مشکل و قطعی، پشتیبانی شبانه روزی، هارد پرسرعت می توان اشاره کرد.

خرید سرور مجازی سنگاپور برای سایت های دانلود، سرور دانلود، سرور کلش آف کلنز، هاستینگ، سایت های پر بازدید و سرور ویندوز و لینوکس و سایر موارد گزینه ی مناسبی است.

هرچند که انتخاب موقعیت جفرافیایی متناسب با کاربرد شما و مخاطبان هدف سایت و فعالیتتان و سرعت و کیفیت مدنظر بستگی دارد.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

بله؛ برای سرورمجازی ویندوز سنگاپور دسترسی  Administrator و برای سرور مجازی لینوکس سنگاپور، دسترسی روت root در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

منظور از سرور مجازی سنگاپور این است که این سرور مجازی در دیتاسنترهای این کشور میزبانی می شود.

بله در صورتی که کاربر دسترسی وب کنسول را بخواهد، در اختیارش قرار داده می شود.

تحویل سرور مجازی سنگاپور حدودا 10 تا 15 دقیقه طول میکشد.

نظرات مشتریان