امکانات سرویس
میزان رم
فضای سرور
پردازنده
ترافیک ماهانه
پهنای باند
نوع هارد
تعداد آی پی
منابع سرور
حالت Raid (حفاظت از داده ها)
دسترسی VNC , Console
سیستم عامل
سرور مجازی پایه
250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
1024 مگابایت
25 گیگابایت SSD
1 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
پلن محبوب
سرور مجازی لایت
350
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
2048 مگابایت
30 گیگابایت SSD
2 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی حرفه ای
650
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
4096 مگابایت
45 گیگابایت SSD
3 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی تجاری
950
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
6144 مگابایت
60 گیگابایت SSD
4 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی پرمیوم
1,250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
8192 مگابایت
80 گیگابایت SSD
6 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی آلمان

آلمان، رسماً جمهوری فدرال آلمان یا Bundesrepublik Deutschland، کشوری در اروپای مرکزی است که از کوه‌های آلپ، از دشت شمال اروپا تا دریای شمال و دریای بالتیک امتداد دارد. این کشور دومین کشور پرجمعیت اروپا پس از روسیه است و از نظر مساحت هفتمین کشور بزرگ در قاره است. قلمرو آلمان 357,021 کیلومتر مربع (137,847 مایل مربع) است که شامل 349,223 کیلومتر مربع (134,836 مایل مربع) زمین و 7,798 کیلومتر مربع (3,011 مایل مربع) آب است.

آلمان پس از روسیه دومین مرزهای دیگر کشورهای اروپایی را دارد؛ این کشور با ۹ کشور مرز مشترک دارد: دانمارک در شمال، لهستان و جمهوری چک در شرق، سوئیس (تنها همسایه غیر اتحادیه اروپا) و اتریش در جنوب، فرانسه در جنوب غربی و بلژیک، لوکزامبورگ و هلند در غرب؛ همچنین آلمان با سوئد در شمال و بریتانیا در شمال غربی مرز دریایی مشترک دارد.

یک سوم شمالی کشور در دشت اروپای شمالی قرار دارد، با زمین های همواری که توسط جریان های آبی به سمت شمال (البه، امس، وزر، اودر) عبور می کنند. در حرکت به سمت جنوب، آلمان مرکزی دارای مناطق تپه‌ای و کوهستانی ناهموار و تا حدی بدون الگو است که بخشی از آن در اثر فعالیت‌های آتشفشانی باستانی شکل گرفته است.

آلمان یکی از پرجمعیت ترین کشورهای جهان است که 81 میلیون نفر جمعیت دارد و تقریباً یک سوم آلمان هنوز پوشیده از جنگل هااست؛ همچنین آلمان یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. نام آلمان مدت‌هاست که مکان خاصی را توصیف نمی‌کند، بلکه سیاست سست و سیال مردمان آلمانی‌زبان را توصیف می‌کند که برای هزاران سال بر بیشتر اروپای غربی در شمال کوه‌های آلپ تسلط داشتند. اگرچه آلمان از این نظر موجودی باستانی است، اما ملت آلمان به شکل امروزی کم و بیش تنها در قرن نوزدهم به وجود آمد، زمانی که نخست وزیر پروس اتو فون بیسمارک ده ها پادشاهی آلمانی زبان، پادشاهی شهر آزاد را گرد هم آورد.

آلمان دارای یک اقتصاد بازار اجتماعی توسعه یافته است. این کشور دارای بزرگ‌ترین اقتصاد ملی در اروپا، چهارمین اقتصاد بزرگ از نظر تولید ناخالص داخلی اسمی در جهان و پنجمین از نظر تولید ناخالص داخلی (PPP) است. طبق گزارش صندوق بین‌المللی پول (IMF) در سال 2017، این کشور 28 درصد از اقتصاد منطقه یورو را به خود اختصاص داده است. آلمان یکی از اعضای مؤسس اتحادیه اروپا و منطقه یورو است.

در سال 2016، آلمان بالاترین مازاد تجاری را در جهان به ارزش 310 میلیارد دلار ثبت کرد. این نتیجه اقتصادی باعث شد تا به عنوان بزرگ‌ترین صادرکننده سرمایه در سطح جهان شناخته شود. آلمان با صادرات 1810.93 میلیارد دلار کالا و خدمات در سال 2019 یکی از بزرگ‌ترین صادرکنندگان جهان است. بخش خدمات حدود 70 درصد از کل تولید ناخالص داخلی، صنعت 29.1 درصد و کشاورزی 0.9 درصد سهم دارند. صادرات 41 درصد از تولید ملی را تشکیل می دهد.

آلمان با 9 کشور دیگر از جمله، دانمارک، لهستان، جمهوری چک، اتریش، سوئیس، فرانسه، بلژیک، لوکزامبورگ و هلند مرز مشترک دارد و بزرگ‌ترین اقتصاد اتحادیه اروپا به حساب می آید که با تولید ناخالص داخلی (GDP) 3.73 تریلیون دلار و در جایگاه چهارم جهان پس از ایالات متحده، چین و ژاپن قرار دارد و کمتر احتمال دارد تحت تأثیر رکود مالی قرار گیرد.

صادرات برتر آلمان عبارت‌اند از وسایل نقلیه، ماشین آلات، کالاهای شیمیایی، محصولات الکترونیکی، تجهیزات الکتریکی، داروسازی، تجهیزات حمل و نقل، فلزات اساسی، محصولات غذایی، لاستیک و پلاستیک.

آلمان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان خودرو در جهان است؛ فروش 5.9 میلیون خودرو در سال 2011. گلف فولکس‌واگن یکی از پرفروش‌ترین خودروهای تمام دوران می باشد: در سال 2012 بیش از 430000 دستگاه گلف در سراسر اروپا فروخت (125000 دستگاه از نزدیک‌ترین رقیب خود جلوتر بود). در سال 2013 پرفروش ترین برندهای خودرو در آلمان فولکس واگن و مرسدس آئودی و بی ام بودند.

آلمان یکی از کشورهای پیشرو درزمینهٔ کتاب در جهان با انتشار حدود 94000 عنوان در سال است؛ همچنین اولین مجله ای که تا به حال دیده شده است در سال 1663 در آلمان راه اندازی شد.

زبان آلمانی پرتدریس ترین زبان سوم در سراسر جهان است و همچنان جزو اکثریت زبان مادری در اروپا است که زبان رسمی آلمان، سوئیس، اتریش، لوکزامبورگ و لیختن اشتاین زبان آلمانی دارند.

آلمان در سیاست های آب و هوا و انرژی پیشرو است؛ این کشور در سال 2011 تصمیم گرفت تا سال 2022 تمام نیروگاه های هسته ای (که در آن زمان حدود 18 درصد برق مصرفی را تولید می کردند) از رده خارج کند و آن‌ها را با انرژی های تجدید پذیر جایگزین کند. آب و هوای آلمان معتدل و دریایی است، با تابستان‌های گرم و در جنوب گهگاه باد گرمی و زمستان‌های سرد و ابری دارد. بخش بزرگی از آلمان در منطقه آب و هوایی خنک/ معتدل قرار دارد که در آن بادهای مرطوب غربی غالب است. در قسمت شمالی دارای آب هوای اقیانوسی می باشد و در طول سال باران می بارد؛ تابستان های نسبتاً خنک و زمستان های معتدلی دارد. در شرق، آب و هوا ویژگی های قاره ای واضح را نشان می دهد. زمستان ها می تواند بسیار سرد باشد و تابستان ها می تواند خیلی گرم شود.

گرم ترین منطقه در آلمان، منطقه ای است که با فرانسه، در غرب تپه های شوارتزوالد، تقریباً بین کارلسروهه در شمال و مرز سوئیس در جنوب، هم مرز است. سردترین منطقه (به جز قله‌های کوه) در بخش‌های جنوب شرقی آلمان شرقی در اطراف درسدن و گورلیتز یافت می‌شود که تنها حدود دو عرض جغرافیایی بالاتر است.

سرور مجازی آلمان

سرورهای آلمان به صورت تضمینی از شهر های کشور آلمان که مقرر دیتا سنتر بین المللی هستند، مانند هلسینکی در دسترس هستند. این سرورها متناسب با نیاز کاربران با سخت افزار قدرتمند در انواع طرح ها و پلن ها و کانفیگ اختصاصی در آسام سرور ارائه می شوند.

هویت یک شهروند آلمانی ممکن است برای انجام معاملات بین المللی بدون هیچ محدودیتی در این سرورها مورد استفاده قرار گیرد. آسام سرور با ارائه سرور مجازی آلمان بهترین آپ تایم و پینگ تایم را در اختیار کاربران ایرانی قرار می دهد و آپ تایم این سرورها و عدم وجود رویداد قطعی در شبکه آن‌ها تا 99.9 درصد در ماه تضمینی است. دراین دیتا سنتر با استفاده از جدیدترین نسل سوئیچ های سیسکو و نسل دهم سرور های HP، قادر به ارائه خدمات سرور مجازی و اختصاصی با بیشترین میزان بهره برداری از سیستم می باشد. طیف گسترده ای از سیستم عامل ها Widnows - Linux OS - Ubuntu Linux - Debian Linux - Cent OS و کنترل پنل های میزبانی وب نظیر Cpanel – Direct Admin – Plesk روی این سرورهای مجازی پشتیبانی می شود.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

با در نظر گرفتن منابع و امکانات سرور مجازی می توانید تعدادی وب سایت را در سرور مجازی آلمان میزبانی کنید.

میزان RAM، قدرت پردازنده از نظر تعداد هسته ها، ظرفت هارد، میزان پهنای باند و حجم ترافیکی که در زمان خرید سرور انتخاب می کنید، در تعیین قیمت سرور مجازی موثر است.

بله، سرور مجازی آلمان ارائه شده توسط آسام سرور، بهترین سرعت را در اختیار شما می گذارد تا بتوانید سایتتان را میزبانی کنید.

برای نصب کردن سیستم عامل های مختلف بر روی سرور مجازی، باید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

نظرات مشتریان