سرور مجازی مورد نظر خود را انتخاب کنید

ویندوز، لینوکس، میکروتیک و ترید

سرور مجازی ویندوز

سرور مجازی ویندوز

Windows VPS Server

سرور مجازی ویندوز محبوب ترین سرور مجازی دنیا به شمار می رود؛ چرا که کار کردن با آن برای اکثریت افراد آسان است. داشتن رابط گرافیکی کاربرپسند سبب شده است که به انتخاب اول اکثر شرکت های دنیا تبدیل شود. سرور مجازی ویندوز به شما این امکان را می دهد که بتوانید یک بستر امن برای داده ها و اطلاعاتتان داشته باشید و به راحتی برنامه های متنوع را اجرا کنید.

سرور مجازی ویندوز، امنیت بالایی دارد، از سرعت مطلوبی برخوردار است و پلتفرم انعطاف پذیری دارد. اگر به دنبال کار کردن آسان و بی دردسر هستید، این گزینه برایتان بهترین است.

سرور مجازی لینوکس

سرور مجازی لینوکس

Linux VPS Server

اگر به دنبال امنیت بسیار بالا در سرور مجازیتان و امکان نفوذ نزدیک به صفر هستید، اگر سرور مجازی می خواهید که بتوانید چندین سایت را میزبانی کنید، اگر برنامه نویس هستید و می خواهید سرور مجازیتان از زبان های برنامه نویسی مختلف مانند php پشتیبانی کند بدون شک باید سرور مجازی لینوکس را انتخاب کنید.

در سرور مجازی لینوکس دسترسی root در اختیار شما قرار می گیرد و شما می توانید به تمامی منابع به صورت اختصاصی دسترسی داشته باشید. علاوه بر این پایداری و آپتایم بالای این VPS در نوع خودش مثال زدنی است.

سرور مجازی میکروتیک

سرور مجازی میکروتیک

Mikrotik VPS Server

میکروتیک برای متخصصانی مناسب است که می خواهند حجم مصرفی و سرعت دانلودشان را لیمیت کنند، از فایروال ها برای افزایش امنیت استفاده کنند، IP هایی که قصد اتک دارند را محدود کنند، شبکه را برای عیب یابی مسیریابی کنند، اطلاعات را در شبکه ردوبدل کنند، شبکه سازی انجام دهند و...

میکروتیک در مقایسه با رقبایش مانند سیسکو، گزینه مقرون به صرفه تری است که پیشنهاد ما به شماست.

سرور مجازی ترید

سرور مجازی ترید

Trade VPS Server

برای تریدرهایی که نمی خواهند هیچ سودی از زیر دستشان رد شود و بدون ضرر مسیر موفقیت را طی کنند، سرور مجازی ترید مناسب است. به کمک VPS ترید شما به صورت 24 ساعته آنلاین هستید و با IP ثابت خارجی که در اختیارشماست، بدون ریسک مسدودی حساب و داون شدن سرور می توانید ترید کنید و کسب درامد کنید.

سوالات متدوال شما

پرسش های متداول شما در مورد سرور مجازی و سرور اختصاصی

میتوانید از طریق پروتکل SSH به سیستم عامل مورد نظرتون متصل بشید و استفاده کنید؛ به منظور آشنایی با نحوه اتصال به سرور مجازی های مختلف، میتوانید به مقاله های موجود در آسام سرور با مضنون هایی در ارتباط با نحوه وصل شدن و اتصال به سرور مجازی لینوکس، روش های لازم جهت وصل شدن و اتصال به سرور مجازی ویندوز همچنین معرفی روش هایی برای وصل شدن و اتصال به سرور مجازی میکروتیک؛ دسترسی لازم رو داشته باشید❗

میتونید با مراجعه به بخش موقعیت سرور های آسام سرور، به لوکیشن های موجود دسترسی لازم را داشته باشید.