bookmark تحویل فوری (3 روز کاری)
موقعیت سرورها
پردازنده(CPU) هسته ها فضای هارد حافظه رم موقعیت قیمت سفارش سرور
گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

سرور اختصاصی چیست؟

همانطور که احتمالا می‌دانید، سرورهای اختصاصی نقطه‌ی مقابل سرورهای مجازی هستند و معمولا برای سایت‌هایی به‌کار می‌روند که نیازمند سرعت و پهنای باند بسیار بالا باشند. سرورهای اختصاصی در برابر تغییرات مختلف بسیار مقاوم هستند و به همین دلیل به‌طور معمول برای سایت‌هایی به‌کار می‌روند که نیازمند این تغییرات همیشگی هستند.

سرورهای اختصاصی بسته به آنکه چه نوع سیستم عامل داشته باشند و در کدام منطقه‌ی جغرافیایی پشتیبانی شوند، قیمت‌های متفاوتی دارند. سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک یکی از پرکاربردترین انواع سرور اختصاصی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

کاربرد سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک

همانطور که برای جابه‌جا کردن یک وزنه‌ی چند هزار کیلویی نمی‌توان از یک وانت‌بار کوچک استفاده کرد، انجام برخی از کارها در جهان اینترنت هم با سرورهای ساده میسر نیست. سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک درواقع یک ماشین باری بسیار سنگین است که می‌تواند توان اجرایی لازم برای بازی‌های آنلاین و استخراج رمزارزهای مختلف را فراهم کند. سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک توسط دو دیتاسنتر قدرتمند به نام‌های دیتاسنتر هتزنر و دیتاسنتر پریم کست پشتیبانی می‌شود که اولی در آلمان و دومی در آمریکا واقع شده است. البته ممکن است دیتاسنترهای دیگری هم برای پشتیبانی از این سرورهای اختصاصی وجود داشته باشد.

برای کسانی که در زمینه‌ی ارزهای دیجیتال فعال هستند، افزایش سرعت استخراج رمزارزها بسیار مهم است. با استفاده از سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک می‌توان با سرعت بسیار بیشتری انواعی از رمزارزهای مختلف را استخراج کرد. ویژگی مثبت این نوع از سرورها این است که انعطاف‌پذیر هستند؛ این موضوع یعنی شما می‌توانید بر اساس نیاز خود کارت گرافیک‌های مختلفی را خریداری کنید و هرجا به قدرت بیشتری نیاز داشتید، از آن‌ها استفاده کنید.

شاید بتوان مهمترین مزیت سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک را امنیت آن دانست. سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک با استفاده از فایروال دیتاسنتر خود می‌تواند در برابر انواع تهدیدهای امنیتی در امان بماند.

نباید از این نکته غافل شد که سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک می‌تواند بر روی انواعی از سیستم عامل‌ها مثل لینوکس، ویندوز و سایر آن‌ها اجرا شود. توزیع‌های مختلف لینوکس هم ازجمله سیستم عامل‌هایی هستند که برای این کار مناسب‌اند.

بسیاری از سرورهای اختصاصی دارای کارت گرافیک می‌توانند تا نهایتا سه روز بعد از ثبت سفارش توسط شرکت مربوطه تایید شوند و در اختیار مشتری قرار بگیرند.

قیمت سرور اختصاصی همراه با کارت گرافیک

حقیقت این است که قیمت‌های بسیار متفاوتی برای سرورهای دارای کارت گرافیک وجود دارد اما به‌طور کلی بسته به آنکه پردازنده، حافظه، دیسک و کارت گرافیک سرویس موردنظر چه کیفیتی داشته باشند، قیمت سرویس هم تغییر خواهد کرد.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های تخصصی حوزه شبکه، لینوکس و ویندوز

سیستم عامل FreeBSD چیست؟+ ویژگی های فری بی اس دی
سیستم عامل FreeBSD چیست؟+ ویژگی های فری بی اس دی

سیستم عامل FreeBSD یک سیستم عامل شبه یونیکس رایگان و منبع باز است از توزیع نرم افزار برکلی (BSD) توسعه یافته است و با تمرکز بر کارایی، امنیت، ثبات و ذخیره سازی به عنوان سیستم عاملی محبوب و مناسب برای سرور های بزرگ و قدرتمند در شبکه هایی با ترافیک بالا شناخته شده است. سیستم عامل FreeBSD شباهت های زیادی با لینوکس دارد که در این مقاله به تفاوت ها و شباهت های بین این دو سیستم عامل پرداختیم.

سرنوشت الکسا چه شد؟
سرنوشت الکسا چه شد؟

الکسا یک ابزار با سابقه طولانی است که مسیر پر فراز و نشیبی داشت که در سال 2022 به انتهای مسیر رسید و به همین دلیل برای آن که وظایفی که الکسا داشت روی زمین نماند، ابزار های جایگزین الکسا را به شما معرفی می کنیم.

تفاوت سرور مجازی مدیریت شده و سرور مجازی مدیریت نشده
تفاوت سرور مجازی مدیریت شده و سرور مجازی مدیریت نشده

در مفهوم ساده تر، سرور مجازی مدیریت شده، یعنی این که شرکت ارائه دهنده خدمات هاستینگ، تمام امور مربوط به مدیریت سرور مجازی را انجام دهد و سرور مجازی مدیریت نشده یعنی این که شما سرور خام را خریداری کنید و صفر تا صد مدیریت و نگهداری سرور را خودتان انجام دهید.