کانفیگ و پشتیبانی سرور

پکیج کانفیگ سرور

آنچه در این پکیج ارائه می شود، کانفیگ سرور شما توسط یک تیم حرفه ای و متخصص است که زحمت کانفیگ و دردسرهای آن را از دوش افرادی که تخصص و دانش کافی در این زمینه ندارند، بر می دارد. این پکیج شامل بالا بردن امنیت سرور شما، نصب فایروال و دیگر نرم افزارهای اساسی است.

کانفیگ و پشتیبانی سرور

درخواست پشتیبان

پس از آن که کانفیگ اولیه سرور را با موفقیت طی کردید، نیاز به مدیریت سرور به صورت حرفه ای و تخصصی است. نیاز نیست به دنبال نیروی حرفه ای برای مدیریت سرورتان باشید، ما با کمترین هزینه، مدیریت سرور شما را به عهده میگیریم. کافیست روی درخواست پشتیبان کلیک کنید و باقی را به ما بسپارید.

فراهم کردن زیر ساخت مناسب

زمانی که مدیریت و کانفیگ سرور خودتان را به تیم حرفه ای و متخصص ما می سپارید، یعنی یک تیم مدیریت بحران دارید که در صورت بروز هرگونه حادثه و اتفاق ناخوشایندی، در کنار شماست تا آسیب های وارد شده را برطرف کند و حتی مانع از بروز مشکلات امنیتی و ایراد در زیرساخت شما شود.

کنترل و نظارت 24 ساعته

با خرید پکیج مدیریت و کانفیگ سرور یا درخواست پشتیبان، با پرداخت یک هزینه حداقلی، می توانید یک تیم متخصص داشته باشید که هر لحظه و در هر ساعت حواسش به سرور شما و اتفاقاتی که در آن رخ می دهد است. با این کار بدون آن که هزینه یک نیروی متخصص را بپردازید، به راحتی از مزیت های آن برخوردار می شوید.

حواستان تنها به رشد و توسعه کسب و کارتان باشد

زمانی که شما درخواست پکیج مدیریت و کانفیگ سرور یا پشتیبان را می کنید، 0 تا 100 سرورتان را به ما می سپارید و دیگر نگرانی از بابت مشکلاتی که در سرور به وجود می آید نخواهید داشت و تنها از عملکرد فوق العاده سرور های ما لذت خواهید برد و می توانید تمام تمرکز خودتان را روی رشد و توسعه کسب و کارتان بگذارید و با خیال راحت نتیجه را مشاهده کنید.

سوالات متدوال شما

پرسش های متداول شما در مورد سرور مجازی و سرور اختصاصی