گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

پشتیبانی از سرورهای اختصاصی

در فضای اینترنت فرقی نمی‌کند چه خدماتی دریافت کنید، از ساده‌ترین خدمات تا پیچیده‌ترین خدمات نیازمند متخصصانی است که بتوانند در مواقع بحرانی مشکل مشتری را حل کنند. به همین دلیل است که تمام شرکت‌های ارائه‌کننده‌ی خدمات اینترنتی یکی از نقاط قوت و ضعف خود را داشتن یا نداشتن پشتیبانی 24 ساعته می‌دانند.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

چرا سرورهای اختصاصی به پیکربندی و راه‌اندازی نیاز دارند؟

همانطور که گفتیم مشکلاتی که ممکن است برای خدمات مبتنی بر وب به وجود بیاید، قابل پیشبینی نیست. شاید بتوان حوادث امنیتی و مشکلات ساختاری این خدمات را به زمین‌لرزه تشبیه کرد؛ هیچکس نمی‌تواند وقوع زمین‌لرزه را پیشبینی کند اما هرچه قدر در برابر آن آماده‌تر باشیم، میزان آسیبی که به ما وارد می‌کند کمتر خواهد بود.

همانطور که در مناطق زلزله‌خیز همیشه احتمال رانش و لرزش زمین وجود دارد، در دنیای سرورها هم همیشه ممکن است به زیرساخت‌های سرور شما حمله شود. برای مقابله با این حملات سرور شما باید به دقت پیکربندی شده باشد و مراحل انجام آن نیز توسط متخصصات میزبانی وب انجام بگیرد.

مزایای کنترل و نظارت 24 ساعته

با همان مثال زلزله جلو می‌رویم؛ فرض کنید مسئول دولتی یک شهر زلزله‌خیز اعلام کند که نیروهایشان فقط روزها برای مقابله با زلزله آمادگی دارند و شب‌ها نمی‌توانند هیچ خدماتی ارائه کنند. طبیعی است که چنین شهری همیشه با خطر ویرانی حاصل از زلزله روبه‌رو است و در مواقع خطر از دست هیچکس کاری بر نمی‌آید.

سایت‌ها و شرکت‌های ارائه‌کننده‌ای هم که نتوانند پشتیبانی 24 ساعته ارائه کنند، دائما مشتریانشان را در خطر حملات مختلف قرار می‌دهند. پشتیبانی از سرورهای اختصاصی باید هر لحظه در دسترس باشد تا برای کاربرانی که روی زیرساخت‌های امنیتی یک شرکت حساب باز کرده‌اند، مشکلی به‌وجود نیاید.

استفاده از نیروی متخصص برای پشتیبانی سرور چه مزایایی دارد؟

پشتیبان سرور یکی از عناوین شغلی در این حوزه است که برای افرادی به‌کار می‌رود که یا به‌صورت نظری و یا با استفاده از تحصیلات دانشگاهی به این دانش دست پیدا کرده‌اند. نیروهای متخصص پشتیبانی سرور می‌توانند زیرساخت‌های مشتریان را از حمله حفظ کنند و امنیت داده‌های آن‌ها را تامین کنند.

علاوه بر دانش فنی و توانایی‌های علمی، پشتیبان سرور در حکم یه نیروی ارزیاب است که از خرابی زلزله آواربرداری می‌کند. نیروی پشتیبان باید بدانید مشتریان هنگامی که با مشکلات امنیتی مواجه شوند، معمولا دستپاچه خواهند شد و با استرس صحبت می‌کنند. بنابراین لازم است کارشناس پشتیبانی شبکه علاوه بر تبحر در زمینه‌ی شغلی خود و آشنایی با ریزه‌کاری‌های این حوزه، بتواند در موقع بحران به‌خوبی با مشکتری ارتباط برقرار کند و به او اطمینان دهد که مشکل حل خواهد شد.

شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی سرور که از نیروهای پشتیبان متخصص استفاده می‌کنند معمولا برای رفع مشکل کاربران نگرانی ندارند و مشتریانشان هم می‌دانند که در صورت بروز هرگونه مشکلی، پشتیبانی شرکت به‌صورت 24 ساعته آماده‌ی حل مشکل است.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های تخصصی حوزه شبکه، لینوکس و ویندوز

روش های افزایش سرعت سرور مجازی
روش های موثر در افزایش سرعت سرور مجازی لینوکس و ویندوز

در دنیایی که سرعت حرف اول را می زند، کندبودن سرور مجازی، می تواند آزار دهنده باشد. کند بودن سرور مجازی دلایل مختلفی می تواند داشته باشد و راهکار های مختلفی هم برای افزایش سرعت سرور مجازی وجود دارد.

تفاوت سی پنل و دایرکت ادمین
سی پنل و دایرکت ادمین چه تفاوتی دارند؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟

هرکنترل پنلی که در بازار وجود دارد، ویژگی های خاص خودش را دارد که آن را از دیگر کنترل پنل ها جدا می سازد.
این تفاوت ها در هزینه ها، رابط کاربری، سرعت و امنیت است.
شما باید هرکدام از کنترل پنل ها را با ویژگی هایی که دارند بشناسید و بر اساس نیازهای خودتان یکی را انتخاب کنید.

ip ثابت vpn
آی پی ثابت VPN چیست و برای ترید چه کاربردی دارد؟

اگر قرار است که در به دنیای ترید وارد شوید، باید این نکته را بدانید که با آی پی ایران، شما همیشه با ریسک مسدود شدن حساب هایتان مواجه هستید. برای جلوگیری از این کار، نیاز به ip ثابت دارید. vpn یکی از روش هایی است که ip ثابت در اختیار شما قرار می دهد.