امکانات سرویس
میزان رم
فضای سرور
پردازنده
ترافیک ماهانه
پهنای باند
نوع هارد
تعداد آی پی
منابع سرور
حالت Raid (حفاظت از داده ها)
دسترسی VNC , Console
سیستم عامل
سرور مجازی پایه
250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
1024 مگابایت
25 گیگابایت SSD
1 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
پلن محبوب
سرور مجازی لایت
350
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
2048 مگابایت
30 گیگابایت SSD
2 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی حرفه ای
650
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
4096 مگابایت
45 گیگابایت SSD
3 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی تجاری
950
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
6144 مگابایت
60 گیگابایت SSD
4 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی پرمیوم
1,250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
8192 مگابایت
80 گیگابایت SSD
6 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی فرانسه

فرانسه با نام رسمی جمهوری فرانسه، کشوری فرا قاره‌ای است که اروپای غربی و مناطق و قلمروهای ماوراء بحری در قاره آمریکا و اقیانوس اطلس، اقیانوس آرام و هند را در بر می‌گیرد. منطقه شهری آن از راین تا اقیانوس اطلس و از دریای مدیترانه تا کانال انگلیسی و دریای شمال امتداد دارد. قلمروهای خارج از کشور شامل گویان فرانسه در آمریکای جنوبی، سنت پیر و میکلون در اقیانوس اطلس شمالی، هند غربی فرانسه و بسیاری از جزایر در اقیانوسیه و اقیانوس هند است.

 فرانسه به دلیل چندین قلمرو ساحلی دارای بزرگ‌ترین منطقه اقتصادی انحصاری در جهان است. فرانسه در اروپا با بلژیک، لوکزامبورگ، آلمان، سوئیس، موناکو، ایتالیا، آندورا و اسپانیا و همچنین با هلند، سورینام و برزیل در قاره آمریکا همسایه است. هجده منطقه جدایی ناپذیر آن (پنج مورد آن خارج از کشور) مساحتی معادل 643801 کیلومتر مربع (248573 مایل مربع) و بیش از 67 میلیون نفر (تا می 2021) را در بر می گیرد. فرانسه یک جمهوری واحد نیمه ریاستی است که پایتخت آن در پاریس، بزرگترین شهر و مرکز اصلی فرهنگی و تجاری کشور است. سایر مناطق اصلی شهری عبارت‌اند از: مارسی، لیون، تولوز، لیل، بوردو و نیس.

 قرن هاست که فرانسه جایگاه خود را به عنوان مرکز جهانی هنر، علم و فلسفه حفظ کرده است. این کشور میزبان پنجمین سایت بزرگ میراث جهانی یونسکو است و مقصد گردشگری پیشرو در جهان است که بیش از 89 میلیون بازدید کننده خارجی در سال 2018 دریافت کرده است. فرانسه یک کشور توسعه یافته با هفتمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر تولید ناخالص داخلی اسمی و نهمین اقتصاد بزرگ جهان از نظر PPP است. از نظر مجموع ثروت خانوار، رتبه چهارم را در جهان دارد؛ فرانسه در رتبه بندی بین المللی آموزش، مراقبت های بهداشتی، امید به زندگی و توسعه انسانی عملکرد خوبی دارد. این کشور همچنان یک قدرت بزرگ در امور جهانی است که یکی از پنج عضو دائمی سازمان ملل متحد است و فرانسه یکی از اعضای مؤسس و پیشرو اتحادیه اروپا و منطقه یورو است، همچنین یکی از اعضای کلیدی گروه هفت، سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو)، سازمان همکاری اقتصادی و توسعه (OECD) و فرانکفونی.

فرانسه دارای یک اقتصاد مختلط توسعه یافته و پردرآمد است که با مشارکت قابل توجه دولت، تنوع اقتصادی، نیروی کار ماهر و نوآوری بالا مشخص می شود. تقریباً برای دو قرن، اقتصاد فرانسه همواره در بین ده اقتصاد بزرگ جهان قرار داشته است. در حال حاضر نهمین جهان از نظر برابری قدرت خرید، هفتمین از نظر تولید ناخالص داخلی اسمی و دومین کشور اتحادیه اروپا از نظر هر دو معیار است. فرانسه با عضویت در گروه هفت کشور صنعتی پیشرو، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) و گروه بیست اقتصاد بزرگ، یک قدرت اقتصادی محسوب می شود.

اقتصاد فرانسه بسیار متنوع است. خدمات دو سوم نیروی کار و تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهند، در حالی که بخش صنعتی یک پنجم تولید ناخالص داخلی و نسبت مشابهی از اشتغال را تشکیل می دهد. فرانسه سومین کشور تولیدی بزرگ اروپا، پس از آلمان و ایتالیا است و از نظر سهم تولید جهانی، با 1.9 درصد، رتبه هشتم را در جهان دارد. کمتر از 2 درصد تولید ناخالص داخلی توسط بخش اولیه، یعنی کشاورزی تولید می‌شود؛ با این حال، بخش کشاورزی فرانسه از نظر ارزش یکی از بزرگ‌ترین بخش‌ها است و از نظر تولید کلی در اتحادیه اروپا پیشرو است و در سال 2018، فرانسه پنجمین کشور بزرگ تجاری در جهان و دومین کشور بزرگ در اروپا با ارزش صادرات بیش از یک پنجم تولید ناخالص داخلی بود.

بورس اوراق بهادار پاریس یکی از قدیمی ترین بورس های جهان است و در سال 2000، با همتایان خود در آمستردام و بروکسل ادغام شد و Euronext را تشکیل داد که در سال 2007 با بورس نیویورک ادغام شد و NYSE Euronext، بزرگ‌ترین بورس اوراق بهادار جهان را تشکیل داد. Euronext Paris، شعبه فرانسوی NYSE Euronext، دومین بازار بزرگ بورس اوراق بهادار اروپا، پس از بورس لندن است.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

بله شما می توانید هریک از سیستم عامل های ویندوز، لینوکس و میکروتیک را سفارش دهید تا برایتان نصب کنیم.

هر فرد بسته به نیازی که دارد، می تواند سرور مجازی فرانسه یا آلمان را سفارش دهد؛ اما اگر برای کاربردهای عمومی می خواهید، تفاوتی وجود ندارد. به صورت کلی سرور مجازی آلمان طرفدار بیشتری دارد.

بله سرور مجازی فرانسه به خوبی می تواند نیاز شما را در این زمینه رفع کند.

نظرات مشتریان