راه اندازی مجدد سرور

آموزش ریست یا راه اندازی مجدد سرور مجازی ویندوز و لینوکس

2.5/5 - (6 امتیاز)

موقعیت زیادی پیش می آید که تصمیم بگیرید سرور مجازی خودتان را ریبوت کنید. مواردی مانند: آپدیت کردن سرور که می تواند آپدیت هسته سیستم عامل یا نرم افزار های سرور باشد، ارتقا دادن منابع سرور، مشکل بالا نیامدن سرور که می تواند به خاطر کمبود منابع سخت افزاری و … باشد.

راه اندازی مجدد سرور مجازی، درست مانند روشن خاموش کردن سیستم است؛ همانطور که گاهی در سیستم خودمان این کار را انجام می دهیم، گاهی مجبور به انجام این کار می شویم. توجه داشته باشید که پیش از آن که خودتان تصمیم به انجام این کار بگیرید، با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.

شما می توانید از تیم پشتیبانی ارائه دهنده خودتان بخواهید که سرور مجازی ویندوز یا لینوکس شما را ریست یا راه اندازی مجدد کند و یا خودتان می توانید به کمک این آموزش، خودتان به راحتی این کار را انجام دهید. همراهمان باشید تا گام به گام ریبوت سرور مجازی را به شما آموزش دهیم.

آموزش ریست یا راه اندازی مجدد سرور مجازی ویندوز و لینوکس

فرقی ندارد که سرور مجازی شما ویندوز باشد یا لینوکس، در هر صورت مراحلی که برای راه اندازی مجدد سرور باید طی کنید، مشترک است.

برای این کار باید ابتدا وارد پنل خودتان در سایت شرکت ارائه دهنده شوید. اگر سرور مجازی خودتان را از آسام سرور تهیه کرده اید، برای ورود، بر روی ناحیه کاربری کلیک کنید.

پس از آن که وارد ناحیه کاربری خودتان شدید، با صفحه زیر مواجه می شوید.

راه اندازی مجدد سرور مجازی

همانطور که در عکس نیز مشخص است، باید از قسمت سرویس/محصولات فعال شما، سرور مجازی فعال خودتان را انتخاب کنید.

راه اندازی مجدد سرور مجازی

پس از آن این صفحه را مشاهده کردید، سرور مجازی که قصد دارید آن را مجدد راه اندازی کنید، انتخاب کنید تا صفحه ای که در زیر برایتان آورده ایم، باز شود:

در قسمت ستون سمت راست، روی گزینه reboot کلیک کنید.

راه اندازی مجدد سرور مجازی

به همین راحتی توانستید راه اندازی مجدد سرور مجازی را خودتان انجام دهید. در صورتی که سوال یا مشکلی در رابطه با سرور مجازی برایتان پیش آمده است، می توانید با تیم پشتیبانی ما در ارتباط باشید.

سوالات متداول

خیر؛ شما برای این کار نیاز به نرم افزار خاصی ندارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل خود را را با خیال راحت وارد کنید، چون نمایش داده نخواهد شد