متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی لندن

لندن پایتخت و بزرگ‌ترین شهر انگلستان و بریتانیا است. این رودخانه بر روی رودخانه تیمز در جنوب شرقی انگلستان به سمت دریای شمال قرار دارد و برای دو هزار سال یک سکونتگاه اصلی بوده است. هسته باستانی و مرکز مالی لندن،  به واسطه رومیان به عنوان Londinium تأسیس شد. کلان شهر در اطراف این هسته، از لحاظ تاریخی بین شهرستان های میدلسکس، اسکس، ساری، کنت و هرتفوردشایر تقسیم شده است که عمدتاً لندن بزرگ را شامل می شود که توسط مقامات لندن بزرگ اداره می شود. شهر وست مینستر، در غرب شهر لندن، قرن ها است که دولت و پارلمان ملی را در اختیار داشته است.

لندن، به عنوان یکی از شهرهای جهانی، تأثیر شدیدی بر هنر، تجارت، آموزش، سرگرمی، مد، امور مالی، مراقبت های بهداشتی، رسانه ها، گردشگری و ارتباطات می گذارد و به همین دلیل گاهی اوقات به آن شهر پایتخت جهان می گویند.

تولید ناخالص داخلی آن (801.66 میلیارد یورو در سال 2017) آن را به بزرگ‌ترین اقتصاد شهری در اروپا تبدیل کرده است و یکی از مراکز مالی مهم در جهان است. در سال 2019، این کشور پس از پاریس، دومین تعداد افراد با ارزش خالص فوق‌العاده بالا را در اروپا داشت و پس از مسکو، دومین شهر از نظر تعداد میلیاردرها در بین شهرهای دیگر اروپا بود.

فرهنگ‌های متنوع لندن به این معناست که بیش از 300 زبان صحبت می‌شود؛ جمعیت اواسط 2018 لندن بزرگ که حدود 9 میلیون نفر بود که آن را به سومین شهر پرجمعیت اروپا تبدیل کرد.

تولید ناخالص منطقه ای لندن در سال 2019 معادل 503 میلیارد پوند بود که حدود یک چهارم تولید ناخالص داخلی انگلستان است. لندن دارای پنج منطقه تجاری اصلی است: شهر، وست مینستر، کاناری ورف، کمدن و ایسلینگتون و لمبث و ساوتوارک.

لندن برخی از بالاترین قیمت املاک و مستغلات را در جهان دارد. بر اساس گزارش مجله املاک جهان (2015) لندن گران ترین بازار اداری جهان است.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

هایپروایزر VMware ما را قادر می‌سازد تا منابع (RAM، CPU، Storage) را در هر زمان، بدون از دست دادن حتی یک داده، ارتقا/کاهش دهیم؛ همچنین، ما/شما می توانید سیستم عامل سرور VPS را با یک سیستم عامل جدید (لینوکس، ویندوز، میکروتیک) تغییر دهید؛ بنابراین با خیال راحت سفارش را با نوع پلن مورد نظر انجام دهید، زیرا همیشه می توانید سرویس مورد نظر را با یک فرآیند ساده به یک پلن دیگر ارتقا دهید.

میتوانید از طریق پروتکل SSH به سیستم عامل مورد نظرتون متصل بشید و استفاده کنید؛ به منظور آشنایی با نحوه اتصال به سرور مجازی های مختلف، میتوانید به مقاله موجود در آسام سرور با مضنون هایی در ارتباط با نحوه وصل شدن و اتصال به سرور مجازی لینوکس، روش های لازم جهت وصل شدن و اتصال به سرور مجازی ویندوز همچنین معرفی روش هایی برای وصل شدن و اتصال به سرور مجازی میکروتیک؛ دسترسی لازم رو داشته باشید❗

نظرات مشتریان