متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی لهستان

لهستان، با نام رسمی جمهوری لهستان، کشوری در اروپای مرکزی است که مساحتی معادل 312696 کیلومتر مربع (120733 مایل مربع) را پوشش می دهد و به 16 استان اداری به نام Voivodeship تقسیم بندی شده است. لهستان بیش از 38 میلیون نفر جمعیت دارد و پنجمین کشور پرجمعیت عضو اتحادیه اروپا است. ورشو پایتخت کشور و بزرگ‌ترین کلان شهر است و شهرهای مهم دیگر عبارت‌اند از کراکوف، لودز، وروتسواو، پوزنان، گدانسک و شچین.

قلمرو لهستان از دریای بالتیک در شمال تا کوه‌های سودتن و کارپات در جنوب امتداد دارد. این کشور از شمال شرقی با لیتوانی و روسیه، از شرق با بلاروس و اوکراین، از جنوب با اسلواکی و جمهوری چک و از غرب با آلمان همسایه است. لهستان همچنین با دانمارک و سوئد مرزهای دریایی مشترک دارد.

تاریخچه فعالیت های انسانی در خاک لهستان به هزاران سال می رسد. در طول دوره باستان متأخر، با فرهنگ‌ها و قبایل مختلفی که در دشت وسیع اروپای مرکزی مستقر شدند، تنوع زیادی پیدا کرد. با این حال، این لهستانی ها بودند که بر منطقه تسلط یافتند و نام لهستان را به آن دادند.

لهستان یک بازار توسعه یافته و یک قدرت متوسط است. این کشور ششمین اقتصاد بزرگ اتحادیه اروپا از نظر تولید ناخالص داخلی اسمی و پنجمین اقتصاد بزرگ از نظر تولید ناخالص داخلی (PPP) است. استانداردهای بسیار بالایی از زندگی، ایمنی و آزادی اقتصادی و همچنین آموزش دانشگاهی رایگان و سیستم مراقبت بهداشتی همگانی را فراهم می کند. این کشور دارای 15 مورد فرهنگی از 17 سایت میراث جهانی یونسکو می باشد. لهستان یکی از کشورهای عضو سازمان ملل متحد، سازمان تجارت جهانی، ناتو و اتحادیه اروپا (از جمله منطقه شنگن) است.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

هایپروایزر VMware ما را قادر می‌سازد تا منابع (RAM، CPU، Storage) را در هر زمان، بدون از دست دادن حتی یک داده، ارتقا/کاهش دهیم؛ همچنین، ما/شما می توانید سیستم عامل سرور VPS را با یک سیستم عامل جدید (لینوکس، ویندوز، میکروتیک) تغییر دهید؛ بنابراین با خیال راحت سفارش را با نوع پلن مورد نظر انجام دهید، زیرا همیشه می توانید سرویس مورد نظر را با یک فرآیند ساده به یک پلن دیگر ارتقا دهید.

میتوانید از طریق پروتکل SSH به سیستم عامل مورد نظرتون متصل بشید و استفاده کنید؛ به منظور آشنایی با نحوه اتصال به سرور مجازی های مختلف، میتوانید به مقاله موجود در آسام سرور با مضنون هایی در ارتباط با نحوه وصل شدن و اتصال به سرور مجازی لینوکس، روش های لازم جهت وصل شدن و اتصال به سرور مجازی ویندوز همچنین معرفی روش هایی برای وصل شدن و اتصال به سرور مجازی میکروتیک؛ دسترسی لازم رو داشته باشید❗

iner">

نظرات مشتریان