یک تکنیک سئو کلاه سیاه و یک عمر پشیمانی! هر زمانی که شما اقدام به نقض قوانین گوگل کنید و سعی کنید تا با فریب موتورهای جستجو یا کاربران، رتبه های بالای صفحه نتایج را تصرف کنید و حق دیگران را ضایع کنید، گوگل به بدترین شکل شما را مجازات می کند.

دامین آتوریتی و پیج آتوریتی، نمره اعتباری هستند که توسط شرکت ماز به سایت ها اختصاص می یابد و میزان معتبر بودن آن ها را مشخص می کند.
دامین آتوریتی اعتبار کل یک سایت را نشان می دهد پیج آتوریتی اعتبار صفحات یک سایت را.

هر لینکی که خارج از سایت شما، به شما داده شود، بک لینک است و این نشان می دهد که سایت های دیگر شما را تایید می کنند و مطالب خوب را شما را مرجع می دانند. اما از آن جایی که این کار می تواند سایت ها را به صدر نشاند، سایت هایی که اعتبار بالایی دارند، از این کار برای درامد زایی استفاده می کنند! به این معنی که شما برای دریافت لینک از این سایت، باید هزینه های بالایی پرداخت کنید تا گوگل متوجه شایستگی شما برای نتایج بالای جستجو، شود!

با سئو کلاه خاکستری، شما گرگی می شوید در لباس میش! یعنی از روش ها و تکنیک های سئوی کلاه سیاهی استفاده می کنید که گوگل فکر می کند که از روش های کلاه سفید استفاده کرده اید

زمانی که تمامی قوانین گوگل را رعایت می کنید و در برابر قوانین گوگل تسلیم می شوید تا روزی حلال سر سفره ببرید، سئو کلاه سفید انجام داده اید! سئو کلاه سفید از جریمه شدن شما پیشگیری می کند.

تأثیر فاکتور Page Experience بر روی سئو سایت

Page Experience معیاری جهت بررسی و اندازه گیری میزان تعامل کاربر با یک صفحه از سایت از زمان ورود تا خروج به صفحه می باشد؛ با توجه و تمرکز بر این معیاریک وب سایت می تواند بهتر به کاربران در اکثر مرورگرهای وب اصلی خدمت کند؛ همچنین انتظارات کاربران تلفن همراه از وب سایت ها را نیز بهبود می بخشد. بهبود کیفیت این موارد در سئو و رتبه بندی سایت نیز نقش قابل توجهی دارد که به رشد و ارتقا سایت شما کمک خواهد کرد.

محتوای پیلار کلاستر، محتوای جامعی است که یک موضوع خاص را پوشش می دهد. مقالات پیلارکلاستر به کمک لینک ها با یک دیگر ارتباط برقرار می کنند.

سئو سایت چیست

سئو مجموعه قوانینی است که با رعایت آن در داخل و خارج از سایت، می توانید رتبه سایت خودتان را در نتایج موتورهای جستجو بهبود دهید و مشتریان بیشتری را جذب کالا یا خدمات خود کنید.

ثبت سایت در گوگل

ثبت سایت در گوگل مرحله بعدی پس از اتصال دامنه به سایت خواهد بود، اگر قصد دارید سایت شما به ربات های گوگل معرفی شوند، پس لازم است تا سایت خود را در گوگل ثبت کنید؛ در دسته مبحث آموزش سئو، نحوه ثبت سایت در گوگل را به ساده ترین حالت توضیح خواهیم داد…

ابزار بهینه سازی عکس آنلاین

بهینه سازی عکس برای وب سایت میتواند تاثیر کاملاً مستقیمی را در افزایش سرعت سایت داشته باشد؛ علاوه بر آن: استفاده از تصاویر بهینه شده میتواند پهنای باند کمتری را مصرف کند، در این دسته مبحث از آموزش سئو، به منظور آشنایی با انواع روش های بهینه سازی آنلاین عکس در وب سایت ها همراه شما خواهیم بود…