شما برای مطالعه این مقاله فقط < 1 دقیقه وقت نیاز دارید

سوالات : سوالات شبکه

حل مشکل ناپدید شدن درایوها بعد از نصب ویندوز

5/5 - (1 امتیاز)

احتمالا شما هم با مشکل پیدا نشدن پارتیشن بندی ها پس از نصب ویندوز مواجه شده باشید. برای این کار کافیست روی My Computer یا ThisPC راست کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Manage را انتخاب کنید تا صفحه زیر برایتان باز شود.

حل مشکل ناپدید شدن درایو ها پس از نصب ویندوز

در این قسمت کاری که باید انجام دهید، این است که گزینه Disk Management را انتخاب کنید. تمامی پارتیشن بندی هایی که برایتان نشان داده نمی شد را می توانید در این قسمت مشاهده کنید.

(پارتیشن های نشان داده شده، نامی ندارند). بر روی پارتیشن هایی که نامی ندارند راست کلیک کنید و گزینه Change Drive Letter and Paths&nbsp را انتخاب کنید تا صفحه زیر برایتان نشان داده شود.

حل مشکل ناپدید شدن درایو ها پس از نصب ویندوز

در این قسمت باید دکمه add را بزنید و تیک گزینه Assign the following drive letter را فعال کنید. شما می توانید هر نامی که بخواهید، برای درایوهایتان انتخاب کنید و آن را در My Computer یا ThisPC مشاهده کنید.

در نظر داشته باشید که این روش در ویندوز 11 کاربردی نیست!

مطالب مشابهی که شاید علاقمند باشید

32 تا حرف داریم ولی باهاش می تونیم حرف بزنیم، ارتباط برقرار کنیم، آثار هنری خلق کنیم، آموزش بدیم، محبت کنیم، نفرت بورزیم و... برای همین دنیای کلمات، برای من جذاب ترین دنیاست. منم تصمیم گرفتم نویسنده بشم تا با 32 تا حرف فارسی، کلی مقاله آموزشی بنویسم و هم معلم باشم و هم نویسنده. سعی می کنم ساده و روان بنویسم تا هیچوقت از یاد گرفتن خسته نشید و لذت ببرید.

دیدگاه های شما

برای دریافت این مقاله لطفا ایمیلتان را وارد کنید

می توانید مقاله را دانلود کنید یا پرینت بگیرید