شما برای مطالعه این مقاله فقط 2 دقیقه وقت نیاز دارید

سوالات : سوالات شبکه

چگونه آی پی ایران بگیریم؟

4/5 - (1 امتیاز)

روش های مختلفی برای تغییر IP وجود دارد که قبلا در این باره به صورت مفصل صحبت کرده ایم. معمولا افرادی به دنبال IP ایران هستند که خارج از ایران هستند، اما کسانی که در ایران هستند هم ممکن است به آی پی ثابت ایران نیاز پیدا کنند. معمولا این تصور وجود دارد که ما ایرانیان تنها به IP خارج نیاز داریم، اما گاهی برعکس این حالت نیز ممکن است؛ یعنی ممکن است فردی در خارج از ایران به IP ایران نیاز پیدا کند.

داشتن IP ایران برای وارد شدن به سایت های دانشگاهی، بانک ها، بورس و … نیاز است و اگر شما به هر دلیل نیاز به IP ثابت ایران داشتید، از روش های زیر می توانید به راحتی به آی پی ایران دسترسی داشته باشید:

  1. از ارائه دهنده خودتان بخواهید که یک آی ثابت در اختیار شما قرار دهد

زمانی که شما از اینترنت داخلی استفاده می کنید، خواه یا ناخواه IP ایران دارید. البته معمولا این IP داینامیک است و در صورتی که شما نیازی به استفاده از IP ثابت داشته باشید، می توانید از ارائه دهنده خودتان بخواهید تا یک آی ثابت در اختیار شما قرار دهد.

  1. استفاده از VPN ایران

یکی از راهکارهای دیگری که می توانید IP ایران داشته باشید، این است که از VPN استفاده کنید. البته باید این را در نظر داشته باشید که اتصال به کمک VPN، یک اتصال امن نیست و این راهکار، توصیه ما نیست.

  1. استفاده از سرور مجازی ایران

یکی از روش های دیگری که می توانید به کمک آن IP خودتان را به IP ایران تغییر دهید، یا IP ثابت ایران داشته باشید، این است که از سرور مجازی ایران استفاده کنید. در صورتی که شما از سرور مجازی ایران استفاده کنید، IP ثابت ایران را از ما دریافت خواهید کرد که می توانید به کمک آن در سایت هایی که IP خارج را مسدود کرده اند، وارد شوید.

مطالب مشابهی که شاید علاقمند باشید

32 تا حرف داریم ولی باهاش می تونیم حرف بزنیم، ارتباط برقرار کنیم، آثار هنری خلق کنیم، آموزش بدیم، محبت کنیم، نفرت بورزیم و... برای همین دنیای کلمات، برای من جذاب ترین دنیاست. منم تصمیم گرفتم نویسنده بشم تا با 32 تا حرف فارسی، کلی مقاله آموزشی بنویسم و هم معلم باشم و هم نویسنده. سعی می کنم ساده و روان بنویسم تا هیچوقت از یاد گرفتن خسته نشید و لذت ببرید.

دیدگاه های شما

برای دریافت این مقاله لطفا ایمیلتان را وارد کنید

می توانید مقاله را دانلود کنید یا پرینت بگیرید