مراحل ثبت نام در صرافی والکس برای تریدرها

مراحل ثبت نام در صرافی والکس (Wallex) برای تریدرها

صرافی والکس را می‌توان یکی از معتبرترین پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال داخلی دانست که کارمزدهای مناسب و تنوع زیادی در زمینه ارزهای دیجیتال دارد. همین عامل هم میزان تقاضا برای ثبت نام در آن را افزایش داده است. تریدرها می‌توانند با استفاده از یک شماره موبایل، در این صرافی ثبت نام کرده و بعد از احراز هویت، فرایند معاملات ریالی خود را شروع کنند.

ثبت نام در صرافی نوبیتکس

مراحل ثبت نام در صرافی نوبیتکس (Nobitex) برای تریدرها

صرافی نوبیتکس به عنوان بزرگ‌ترین صرافی داخلی شناخته می‌شود که برای بهره‌مندی از خدمات آن، باید حتماً ثبت نام را به شیوه‌ای درست انجام داد. افراد می‌توانند تنها با ایمیل یا شماره تماس در این پلتفرم ثبت نام کنند. اما برای انجام معاملات ریالی، ملزم به احراز هویت در آن هستند. همچنین برای افزایش امنیت حساب، باید تأیید دومرحله‌ای را هم فعال کرد.

مراحل ثبت نام در صرافی BingX برای تریدرها

مراحل ثبت نام در صرافی BingX برای تریدرها

BingX یکی از صرافی هایی است که به علت نداشتن قابلیت پرداخت با ارزفیات، محدودیتی برای ایرانیان ندارد و به همین دلیل یکی از صرافی های مورد علاقه ایرانیان است.

مراحل ثبت نام در صرافی بایننس برای تریدرها

مراحل ثبت نام در صرافی بایننس برای تریدرها

ابتدا باید حساب کاربری در وب‌سایت بایننس ایجاد کنید. برای این کار، اطلاعات شخصی خود را وارد کنید. پس از وارد کردن اطلاعات، باید ایمیل خود را تأیید کنید و رمز عبور انتخابی را تعیین کنید. به منظور افزایش امنیت حساب، باید مراحل احراز هویت را انجام دهید. این ممکن است شامل ارسال مدارک شناسایی و عکس‌های سلفی با مدارک باشد. لایه امنیتی دو مرحله‌ای (2FA) را فعال کنید. برای افزایش امنیت حساب، به تریدرها توصیه می‌شود لایه امنیتی دو مرحله‌ای را فعال کنند.