امکانات سرویس
میزان رم
فضای سرور
پردازنده
ترافیک ماهانه
پهنای باند
نوع هارد
تعداد آی پی
منابع سرور
حالت Raid (حفاظت از داده ها)
دسترسی VNC , Console
سیستم عامل
سرور مجازی پایه
250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
1024 مگابایت
25 گیگابایت SSD
1 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
پلن محبوب
سرور مجازی لایت
350
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
2048 مگابایت
30 گیگابایت SSD
2 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی حرفه ای
650
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
4096 مگابایت
45 گیگابایت SSD
3 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی تجاری
950
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
6144 مگابایت
60 گیگابایت SSD
4 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی پرمیوم
1,250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
8192 مگابایت
80 گیگابایت SSD
6 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی انگلیس

انگلستان بیشتر دو سوم مرکزی و جنوبی جزیره بریتانیای کبیر را شامل می شود، به اضافه تعدادی جزیره کوچک که بزرگ‌ترین آن‌ها جزیره وایت است. انگلستان از غرب با ولز و از شمال با اسکاتلند همسایه است. این کشور بیش از هر بخش دیگری از سرزمین اصلی بریتانیا به قاره اروپا نزدیک است که تنها با یک شکاف دریایی 33 کیلومتری (21 مایلی) از فرانسه جدا شده است.

لندن، با اختلاف، بزرگ‌ترین منطقه شهری در انگلستان و یکی از بزرگ‌ترین و شلوغ ترین شهرهای جهان است. شهرهای دیگر، عمدتاً در مرکز و شمال انگلستان، دارای وسعت و نفوذ قابل توجهی هستند.

انگلستان با متوسط تولید ناخالص داخلی سرانه 22907 پوند به یکی دیگر از بزرگ‌ترین اقتصادهای اروپا و در واقع جهان می بالد. اقتصاد انگلستان معمولاً به عنوان یک اقتصاد بازار مختلط در نظر گرفته می شود، بسیاری از اصول بازار آزاد را بر خلاف سرمایه داری راین اروپا اتخاذ کرده است، اما زیرساخت رفاه اجتماعی پیشرفته ای را حفظ می کند. در انگلستان واحد پول پوند استرلینگ می باشد که به GBP نیز مشهور است؛ انگلستان اسکناس های چاپ شده خود را در ولز نیز منتشر می کند.

قدرت اقتصاد انگلیس از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است؛ تولید ناخالص داخلی سرانه در لندن بالاترین میزان است. به طور کلی مناطق شمالی و غربی انگلستان فقیرترین مناطق هستند و مناطق جنوبی و شرقی ثروتمندترین هستند.

کانادا

با وجود وسعت بزرگ کانادا، این کشور یکی از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است. این واقعیت، همراه با عظمت منظره، در احساس هویت ملی کانادایی نقش اساسی داشته است؛ علاوه بر این، کانادا دارای منابع طبیعی و سرمایه فکری فراوانی است که با تعداد کمی از کشورهای دیگر برابری می کند.

کانادا دارای جغرافیای وسیعی است که قسمت اعظم قاره آمریکای شمالی را اشغال کرده است و با ایالات متحده در جنوب و با ایالت آلاسکا ایالات متحده در شمال غربی مرزهای زمینی مشترک دارد؛ کانادا از اقیانوس اطلس در شرق تا اقیانوس آرام در غرب امتداد دارد و در شمال اقیانوس منجمد شمالی قرار دارد.

پس از روسیه، دومین کشور بزرگ جهان؛ کانادا می باشد. با این حال، به تنهایی از نظر مساحت، کانادا در رتبه چهارم قرار دارد، این تفاوت به دلیل داشتن بیشترین نسبت دریاچه های آب شیرین در جهان است. از سیزده استان و قلمرو کانادا، تنها دو استان محصور در خشکی هستند (آلبرتا و ساسکاچوان) در حالی که یازده استان دیگر به طور مستقیم با یکی از سه اقیانوس همسایه هستند.

کانادا رسماً به دو زبان انگلیسی و فرانسوی دوزبانه است و تاریخ این کشور را منعکس می‌کند که زمانی توسط دو قدرت بزرگ اروپایی مورد مناقشه قرار گرفته بود.

اقتصاد کانادا یک اقتصاد ترکیبی بسیار توسعه یافته است و این نهمین تولید ناخالص داخلی بزرگ از نظر اسمی و پانزدهمین تولید ناخالص داخلی بزرگ از نظر PPP در جهان است؛  همانند سایر کشورهای پیشرفته ، اقتصاد کانادا تحت سلطه صنعت خدمات می باشد که تقریباً سبب استخدام سه چهارم کانادایی ها می شود. کانادا سومین ارزش کل برآورد شده منابع طبیعی را دارد که به ارزش 33.2 تریلیون دلار در سال 2019 می رسد. این کشور دارای سومین ذخایر بزرگ اثبات شده نفت جهان و چهارمین صادرکننده بزرگ نفت خام است وهمچنین چهارمین صادرکننده بزرگ گاز طبیعی است. کانادا به دلیل منابع طبیعی فراوان و جمعیت نسبتاً کمی 38 میلیون نفری، نسبت به مساحت زمین، یک «ابر قدرت انرژی» در نظر گرفته می شود.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

بله تفاوتی ندارد که شما از کدام لوکیشن سرور مجازی تهیه کنید؛ در صورتی نارضایتی به مدت 7 روز، ما امکان بازگشت وجه داریم.

بله مشکلی در این زمینه وجود ندارد و شما می توانید از سرور مجازی انگلیس برای میزبانی سایت هایتان نیز استفاده کنید.

تحویل سرور مجازی انگلیس بین 10 تا 15 دقیقه طول می کشد و اطلاعات آن به ایمیل شما ارسال می شود.

بله مشکلی در این زمینه وجود ندارد و شما می توانید سرور مجازی انگلیس را از آسام سرور تهیه کنید.

نظرات مشتریان