امکانات سرویس
میزان رم
فضای سرور
پردازنده
ترافیک ماهانه
پهنای باند
نوع هارد
تعداد آی پی
منابع سرور
حالت Raid (حفاظت از داده ها)
دسترسی VNC , Console
سیستم عامل
سرور مجازی پایه
250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
1024 مگابایت
25 گیگابایت SSD
1 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
پلن محبوبکاربران
سرور مجازی لایت
350
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
2048 مگابایت
30 گیگابایت SSD
2 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی حرفه ای
650
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
4096 مگابایت
45 گیگابایت SSD
3 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی تجاری
950
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
6144 مگابایت
60 گیگابایت SSD
4 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک
سرور مجازی پرمیوم
1,250
/
هزار تومان
ماهیانه
ثبت سفارش ثبت سفارش
8192 مگابایت
80 گیگابایت SSD
6 هسته(Intel Xeon CPU)
نامحدود
پورت 1Gbps
SSD
۱ عدد
اختصاصی
بله
قابل ارائه
ویندوز لینوکس میکروتیک

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور مجازی اروپا

ازآنجایی که موقعیت مکانی و جغرافیایی سرور مجازی در هدف، عملکرد و سرعت وب سایت شما تأثیر بسزایی دارد و متوجه علاقه ی شما به آشنایی با مناطقی که سرور مجازی شما در آنجا مقرر می شود، شدیم؛ تصمیم گرفتیم توضیحات جامعی از کلیات موقعیت جغرافیایی سرور مجازی قاره اروپا بدهیم تا به طور کلی با مناطقی که برای سرور مجازی خود انتخاب می کنید؛ آشنا شوید.

 چرا سرور مجازی کشورهای قاره اروپا محبوب و پرطرفدار هستند؟ آیا تا به حال تحقیقی در خصوص کشورهایی که قصد انتخاب آن ها را دارید داشته اید؟ اگر نه با ما همراه باشید.

سرور مجازی اروپا

سرورهای مجازی خارجی سرورهایی با منابع اطلاعاتی مشترک هستند که ممکن است در نقاط جغرافیایی خارج از ایران تحویل داده شوند. این سرورها اساساً برای مدیریت برنامه های کوچک یا صفحات وب با منابع متوسط ایده آل هستند. منابعی مانند CPU و RAM و فضایی که به اندازه کافی و نه زیاد روی سرور ارائه می شود. همچنین امکان دریافت سرورهای مجازی خارج از ایران با  نصب سیستم عامل های مورد نیاز: ویندوز، لینوکس، میکرو تیک  وجود دارد. آسام سرور تجهیزات واقعی و همچنین پشتیبانی کامل برای ارائه خدمات سرور مجازی در خارج از ایران در کشور های قاره اروپا را تأمین و به کار می گیرد.

درباره قاره اروپا

اروپا قاره ای است که در نیمکره ی شرقی و شمالی مقرر است و به عنوان بخشی از اوراسیا نیز شناخته می شود. شامل غربی ترین شبه جزیره خشکی قاره اوراسیا، خشکی قاره آفریقا-اوراسیا با آسیا و آفریقا مشترک است و همچنین از شمال با اقیانوس منجمد شمالی، از غرب با اقیانوس اطلس، از شرق با آسیا و ازجنوب با دریای مدیترانه مجاورت دارد.

از اواسط قرن نوزدهم تعریف رایج اروپا به عنوان یک اصطلاح جغرافیایی مورد استفاده قرار گرفت. اروپا از شمال، غرب و جنوب توسط توده‌های بزرگ آبی محصور شده است؛ محدوده اروپا در شرق و شمال شرق معمولاً کوه های اورال، رود اورال و دریای خزر است و در جنوب شرقی، کوه‌های قفقاز، دریای سیاه و آبراه‌هایی که دریای سیاه را به دریای مدیترانه متصل می‌کنند که از این طریق از آسیا جدا می شود. اگرچه بیشتر این مرز بر روی زمین است، اروپا تقریباً همیشه به عنوان قاره خود شناخته می شود زیرا اندازه فیزیکی بزرگ و سنگینی تاریخ و سنت های آن است.

اروپا حدود 10.18 میلیون کیلومتر مربع (3.93 میلیون مایل مربع) یا 2٪ از سطح زمین (6.8٪ از مساحت زمین) را پوشش می دهد که آن را به دومین قاره کوچک تبدیل می کند.از نظر سیاسی، اروپا به حدود پنجاه کشور مستقل تقسیم شده است که روسیه با 15 درصد از جمعیت این قاره؛ بزرگ‌ ترین و پرجمعیت ترین کشور آن است که 39 درصد از قاره را در بر می گیرد.

اروپا در سال 2018 در مجموع حدود 10 درصد از جمعیت جهان (746 میلیون نفر) جمعیت داشت. آب و هوای اروپا در زمستان ها و تابستان ها در اکثر مناطق این قاره  معتدل می باشد زیرا تحت تأثیر جریان های گرم اقیانوس اطلس قرار می گیرد. دورتر از دریا، تفاوت های فصلی بیشتر از نزدیک به ساحل قابل توجه است.

فرهنگ اروپایی ریشه تمدن غربی است که نسب آن به یونان باستان و روم باستان باز می گردد. سقوط امپراتوری روم غربی در سال 476 پس از میلاد و دوره مهاجرت متعاقب آن، پایان تاریخ باستان اروپا و آغاز قرون وسطی بود؛ از زمان عصر اکتشاف که توسط پرتغال و اسپانیا آغاز شد، اروپا نقش اصلی را در امور جهانی ایفا کرد. بین قرن‌های 16 و 20، قدرت‌های اروپایی در زمان‌های مختلف قاره آمریکا، تقریباً تمام آفریقا و اقیانوسیه و اکثریت آسیا را مستعمره کردند.

عصر روشنگری، انقلاب فرانسه متعاقب آن و جنگ های ناپلئونی از اواخر قرن هفدهم تا نیمه اول قرن نوزدهم این قاره را از نظر فرهنگی، سیاسی و اقتصادی شکل دادند. انقلاب صنعتی که در پایان قرن هجدهم در بریتانیای کبیر آغاز شد، منجر به تغییرات بنیادین اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی در اروپای غربی و در نهایت در کل جهان شد.

ادغام بیشتر اروپایی توسط برخی کشورها منجر به تشکیل اتحادیه اروپا (EU) شد، یک نهاد سیاسی جداگانه که بین یک کنفدراسیون و یک فدراسیون قرار دارد. اتحادیه اروپا در اروپای غربی سرچشمه گرفت اما از زمان سقوط اتحاد جماهیر شوروی در سال 1991 به سمت شرق گسترش یافته است.

تقسیم فعلی اوراسیا به دو قاره اکنون منعکس کننده تفاوت های فرهنگی، زبانی و قومی شرقی-غربی است که در یک طیف متفاوت است و نه با خط تقسیم شدید. مرز جغرافیایی بین اروپا و آسیا از هیچ مرز دولتی پیروی نمی کند و در حال حاضر تنها از چند ناحیه آبی پیروی می کند.

اروپا یک پنجم غربی خشکی اوراسیا را تشکیل می دهد؛ نسبت ساحل به خشکی آن بیشتر از هر قاره یا شبه قاره دیگر است.

اساساً از سازماندهی مجدد اروپا بعد از جنگ های ناپلئونی در سال 1815 نقشه سیاسی اروپا گرفته شده است. شکل رایج حکومت در اروپا دموکراسی پارلمانی است که در بیشتر موارد به شکل جمهوری می باشد؛ در سال 1815، شکل رایج حکومت همچنان سلطنتی بود که یازده سلطنت باقی مانده اروپامشروطه هستند.

ادغام اروپایی فرآیند ادغام سیاسی، حقوقی، اقتصادی (و در برخی موارد اجتماعی و فرهنگی) کشورهای اروپایی است که توسط قدرت های حامی شورای اروپا از پایان جنگ جهانی دوم دنبال می شود. در این قاره از زمان تأسیس آن تمرکز ادغام اقتصادی در سال 1993 صورت گرفت که اخیراً، اتحادیه اقتصادی اوراسیا به عنوان همتای متشکل از کشورهای شوروی سابق تأسیس‌شده است.

27 کشور اروپایی عضو اتحادیه اروپا سیاسی-اقتصادی، 26 کشور منطقه شینگن بدون مرز و 19 کشور اتحادیه پولی منطقه یورو هستند؛ در میان سازمان‌های اروپایی کوچک‌تر می‌توان به شورای نوردیک، بنلوکس، مجمع بالتیک و گروه ویزه‌ گراد اشاره کرد.

به عنوان یک قاره، اقتصاد اروپا در حال حاضر بزرگ‌ترین اقتصاد روی زمین است و با بیش از 32.7 تریلیون دلار در مقایسه با 27.1 تریلیون دلار آمریکای شمالی در سال 2008، ثروتمندترین منطقه بر اساس دارایی های تحت مدیریت اندازه گیری شده است.

در سال 2009 نیز اروپا ثروتمندترین منطقه باقی ماند. دارایی های تحت مدیریت 37.1 تریلیون دلاری آن یک سوم ثروت جهان را تشکیل می دهد. این یکی از چندین منطقه ای بود که ثروت از اوج خود در پایان سال پیش از بحران فراتر رفت.

اتحادیه اروپا، یک نهاد سیاسی متشکل از 27 کشور اروپایی، بزرگ‌ترین منطقه اقتصادی واحد در جهان را تشکیل می دهد. یورو در 19 کشور اتحادیه اروپا به عنوان واحد پول مشترک استفاده می شود. پنج کشور اروپایی از نظر تولید ناخالص داخلی (PPP) در ده کشور برتر بزرگ ترین اقتصادهای ملی جهان قرار دارند.

از لحاظ تاریخی، دین در اروپا تأثیر عمده ای بر هنر، فرهنگ، فلسفه و حقوق اروپایی داشته است؛ دین در اروپا بر اساس نظرسنجی جهانی منظر مذهبی توسط انجمن:

  • مسیحیت (75.2%)
  • بدون دین (18.2%)
  • اسلام (5.9%)
  • بودیسم (0.2%)
  • هندوئیسم (0.2%)
  • دین عامیانه (0.1%)
  • ادیان دیگر (0.1%)

بزرگ‌ترین دین در اروپا مسیحیت است، 76.2٪ از اروپایی ها خود را مسیحی می دانند؛ از لحاظ تاریخی، اروپا مرکز و «مهد تمدن مسیحی» بوده است و دومین دین محبوب اسلام بوده است.

ازجمله کشور های مستقل و وابسته در سرزمین اروپا: آلبانی، آندورا، اتریش، جمهوری آذربایجان، بلاروس، بلژیک، بوسنی و هرزگوین، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، گرجستان، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لتونی، قزاقستان، لیتوانی، لیختن اشتاین، لوکزامبرگ، جمهوری مقدونیه، مالت، موناکو، مونته نگرو، مولداوی هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، روسیه، رومانی، صربستان، سن مارینو، سوئد، اسپانیا، سوئیس، اسلواکی، اسلوونی، ترکیه، بریتانیا، واتیکان و اوکراین، واتیکان.

خرید سرور مجازی اروپا

پس از آشنایی با قاره اروپا می توانید کشور مورد نظر خود را در این قاره برای سرور مجازی انتخاب کنید؛ همان‌گونه که در ابتدا از اهمیت انتخاب مناسب موقعیت مکانی سرور مجازی صحبت کردیم برای خرید سرور مجازی اروپا، آسام سرور با ارائه لوکیشن های متنوعی در خدمت شماست که می توانید با کلیک بر روی هر کدام به راحتی سرور مجازی موقعیت جغرافیایی مدنظر خود را تهیه فرمایید. لیستی از این لوکیشن ها:

سرور مجازی اروپا

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

خیر، هیچ تفاوتی از نظر هزینه در این که شما سرور مجازی آلمان خریداری کنید یا سرور مجازی لهستان، وجود ندارد.

برترینی در این زمینه وجود ندارد؛ با توجه به نیاز خودتان باید انتخاب کنید، چرا که هرکدام مزایا و معایبی دارند.

نظرات مشتریان