0

چگونه دانلود منیجر را در کروم غیر فعال کنیم

پرسیده شده 6 ماه پیش (آبان 27 1400) در بخش سوالات تخصصی توسط حسین حسین پور نبوی

سلام خسته نباشید سوالی که داشتم به جیمیل مربوط میشه. یه روش ساده ای رو میتونید توضیح بدید برام که بتونم دانلود منیجر رو برای مرورگر کروم غیر فعال کنم؟ میتونیم دانلود منیجر رو از مرورگری که استفاده میکنیم محدود کنیم تا فایل های مورد نیاز رو فقط از سایت هایی که میخوایم دانلود کنیم که از دانلود منیجر دانلود نشه؟


پاسخ ها


0
پاسخ داده شده 6 ماه پیش (آذر 09 1400) توسط مهدی حسین پور

سلام؛

 

برای این مورد دو روش رو در پیش دارید:

 

  1. یا باید فقط برای مرورگر های خاصی غیر فعال بشه که در اینصورت نمیتونید از هیچ وبسایتی که با اون مرورگر هستید از طریق دانلود منیجر فایل یا تصویری رو بارگیری کنید.
  2. یا اینکه مجبورید برای هر یک از سایت هایی که اکثراً دوست ندارید از طریق دانلود منیجر فایل های مورد نظر رو بارگیری کنید بصورت تک به تک دسترسی دانلود منیجر به سایت ها رو از طریق تنظیمات دانلود منیجر مسدود کنید.

برای مورد اول نیاز هست تا پس از اجرای نرم افزار دانلود منیجر، وارد آدرس روبرو شوید: downloads/ Options/ General؛ سپس هر یک از مرورگر هایی که در تب جنرال مشاهده میکنید و تمایلی به استفاده دانلود منیجر با مرورگر های مورد نظر رو ندارید؛ فقط کافیه تیک هر یک از مرورگر های لازم رو بردارید تا دسترسی دانلود منیجر به مرورگر دلخواه مسدود بشه ✅

 

در مورد دوم نیز میتونید با مراجعه به تب File types از طریق همان آدرس قبلی؛ با وارد کردن آدرس سایت در بخش Don”t Start Downloading automatically؛  دسترسی به صفحه مورد نظر مسدود میشه! در اینصورت: دانلود منیجر از اون صفحه به هیچ لینکی دسترسی نداره که دانلود کنه ✅

 

تشکر از همراهی و حسن انتخاب شما 🙏