0

غير فعال كردن آپديت ويندوز 10 از طریق رجیستری

پرسیده شده 7 ماه پیش (آبان 12 1400) در بخش سوالات تخصصی توسط پارسا نیک زاد

میشه لطف کنید و توضیح بدین که آیا راهی هست که آپدیت خودکار ویندوز 10 رو از طریق رجیستری هم ببندیم؟ تشکر


پاسخ ها


0
پاسخ داده شده 7 ماه پیش (آبان 16 1400) توسط مهدی حسین پور

سلام, بله هست;

 

ابتدا نرم افزار Run را اجرا کنید, سپس عبارت regedit را تایپ کنید و روی گزینه OK کلیک کنید; در پنجره باز شده به مسیر زیر بروید:

 

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Politics \ Microsoft \ Windows

 

1) اکنون در مسیر وارد شده, روی پوشه Windows کلیک راست کنید; با انتخاب گزینه New و به دنباله آن انتخاب گزینه Key, یک کلید جدید یا همان پوشه جدید, که در این بخش کلید نامیده میشوند داخل پوشه Windows, ایجاد میشود: کلید جدید را WindowsUpdate نامگذاری کرده و کلید Enter را فشار دهید.

2) اکنون مجدداً روی پوشه یا به اصطلاح کلید تازه ایجاد شده WindowsUpdate کلیک راست کنید; با انتخاب گزینه New و به دنباله آن انتخاب گزینه Key, یک کلید جدید, داخل پوشه WindowsUpdate, ایجاد میشود: کلید جدید را AU نامگذاری کرده و کلید Enter را فشار دهید.

 

3) روی کلید AU کلیک راست کنید و گزینه New را انتخاب نمایید و به دنباله آن, گزینه DWORD (32-bit) Value را انتخاب کنید; با انتخاب گزینه DWORD (32-bit) Value کلید داخلی جدیدی در پوشه AU ایجاد میشود, ;کلید داخلی ایجاد شده را NoAutoUpdate نامگذاری کنید و کلید Enter را فشار دهید.
در بخش نهایی: روی کلید تازه ایجاد شده NoAutoUpdate دابل کلیک کنید و مقدار Value Data را از 0 به 1 تغییر دهید; سپس, روی گزینه OK کلیک کنید و سیستم را مجدداً راه اندازی کنید.