شروع قیمت از 230 هزار تومان

گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

آشنایی با خدمات WHMCS

WHMCS یا کامل‌ترین راهکار مدیریت میزبانی وب ‌سایت یک سیستم بسیار پیشرفته و هوشمند است که در آن ماژول‌های زیادی فرآیندهای کنترل و راه‌اندازی یک هاستینگ را مدیریت کرده و رهبری می‌کنند.

WHMCS امکانات زیادی را برای مدیریت وب‌سایت در اختیار شما قرار خواهد داد. سیستم‌هایی مانند سیستم پرداخت، سیستم پشتیبانی و سیستم حسابداری تنها بخشی از امکانات WHMCS است که می‌تواند در مدیریت هاستینگ بسیار کاربردی باشد.

WHMCS می‌تواند به کنترل پنل‌هایی مثل دایرکت ادمین و سی‌پنل متصل شود و کیفیت فرآیند مدیریت‌کردن شما بر سایت را چند درجه ارتقا دهد. فرآیندی که هم کار شما را ساده‌تر خواهد کرد و هم میزان رضایت کاربران سایت‌تان را بالا خواهد برد.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

کاربردهای WHMCS که کار شما را ساده می‌کند

اگر با بحث‌های فنی مدیریت سایت و هاستینگ ناآشنا باشید، ممکن است برایتان سوال باشد که کاربرد و مزایای استفاده از WHMCS چیست؟ در پاسخ باید گفت کاربردهای WHMCS در چند دسته‌بندی مخصوص مثل کاربردهای خدماتی، کاربردهای مالی، کاربردهای مربوط به سرور و هاستینگ، کاربردهای مدیریت و ثبت دامنه و همچنین کاربردهای امنیتی تقسیم می‌شوند.

کاربردهای خدماتی: شما با استفاده از WHMCS می‌توانید سرویس‌های مختلف را به‌منظور کاهش یا افزایش هزینه‌های آن‌ها مدیریت کنید. همچنین یا استفاده از این ابزار می‌توان سرویس‌ها را شخصی‌سازی کرد.

کاربردهای مالی: WHMCS می‌تواند فاکتورهایی را که به آن‌ها نیاز دارید، تنظیم کند تا برای مدیریت ساده‌ی آن‌ها مشکلی نداشته باشید. با این سیستم می‌توانید امکاناتی مثل اضافه‌کردن خودکار مالیات، ساخت و تحویل کد تخفیف و همچنین صدور فاکتور چاپی را به‌سادگی انجام دهید.

کاربردهای سرور: با استفاده از WHMCS می‌توانید از ده نوع کنترل پنل مختلف برای مدیریت هاستینگ استفاده کنید. علاوه بر این WHMCS می‌تواند توانایی ساخت و حذف اتوماتیک اکانت هاست را از پنل مدیریتی فراهم کند.

کاربردهای مدیریتی: کاربران هنگام استفاده از WHMCS می‌توانند با بیش از 20 رجیستر برتر ثبت دامنه ارتباط برقرار کنند و DNSرا نیز به‌طور مخصوص مدیریت کنند. کاربردهای مدیریتی WHMCS همچنین به شما این امکان را می‌دهد تا فرآیند انتقال دامنه را برای مدیران سایت و کاربران ممکن کنید.

کاربردهای پشتیبانی: با استفاده از WHMCS می‌توانید به کاربران سایت به‌صورت گروهی خبرنامه‌های ایمیلی ارسال کنید و ضمن ارسال اخبار و اعلان‌ها، امکان پاسخ خودکار به تیکت‌های آن‌ها را هم فراهم کنید.

کاربردهای امنیتی: در مواقعی که نیاز داشته باشید آی پی برخی کاربران را مسدود و دسترسی آن‌ها را محدود کنید، می‌توانید به‌سادگی این فرآیند را به انجام برسانید. همچنین رمز عبور تمام کاربران و همچنین تمامی پسوردهای مهم به‌صورت بسیار ایمن نگهداری می‌شوند. همچنین شما به‌سادگی می‌توانید با انجام فرآیندهای کدنویسی قالب‌هایی جدید به پنل کاربران اضافه کنید یا حتی به‌صورت اختصاصی قاب‌هایی مختص به خودتان را طراحی کنید.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های تخصصی حوزه شبکه، لینوکس و ویندوز

وصل شدن به پروتکل FTP با FILEZILLA در ویندوز و لینوکس
آموزش وصل شدن به پروتکل FTP با FILE ZILLA در ویندوز و لینوکس

شما می توانید با وصل شدن به پروتکل FTP با File Zilla، هر فایلی که خواستید را بین سرور و سیستم به اشتراک بگذارید. این کار چندان سخت نیست، کافیست آموزش ها را دنبال کنید.

ابزار مانیتورینگ Netdata
آموزش نصب NetData و مانیتورینگ عملکرد سرور لینوکس

NetData یکی از محبوب ترین ابزارهای خطایابی و نظارت عملکرد سرور لینوکس است. این ابزار با ارزیابی هزارها معیار مختلف و ارائه نمودارهای معنی دار به کاربر کمک می کند که وضعیت بخش های مختلف سرور خود را ردیابی کند و اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهد.

الگوریتم اولویت با نسخه موبایل
معرفی الگوریتم اولویت با نسخه موبایل گوگل

mobile first index به معنی این است که گوگل در وهله اول برای ایندکس و رتبه بندی از نسخه موبایل صفحه استفاده می کند. پس اگر در وبسایت خود URL های جدایی را برای موبایل و دسکتاپ در نظر گرفته اید، گوگل URL موبایل را به کاربران موبایل و URL دسکتاپ را به کاربران دسکتاپ نشان می دهد. در واقع، هدف گوگل از پیاده سازی الگوریتم اولویت با نسخه موبایل، پاداش دادن به وبسایت هایی است که تمام تلاش خود را می کنند، تجربه مشابهی را برای کاربران موبایل و دسکتاپ خود رقم بزنند.