شروع قیمت از 4.800 هزار تومان

گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

آشنایی با SOLUSVM

سولوس وی ام یک برنامه‌ی تحت وب است که برای نصب‌شدن بر روی سرورهای اختصاصی طراحی شده و به‌وسیله‌ی آن می‌توانید سرورهایی را که مجازی شده‌اند، به‌خوبی مدیریت کنید. آشنایی با SOLUSVM برای کسانی که می‌خواهند علاوه بر کار با سرورهای اختصاصی، برخی دیگر از سرورهای مجازی را هم مدیریت کنند، مثل یک رویا است.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

آشنایی با SOLUSVM و کاربردهای مختلف آن

تعیین سطح دسترسی کاربر: نخستین امکان SOLUSVM که در جریان آشنایی با SOLUSVM باید با آن آشنا شوید، امکان ایجاد و تعیین سطح دسترسی کاربر است. با استفاده از این امکان می‌توانید بدون نیاز به خدمات پشتیبانی سرورهای مجازی در هر ساعت از شبانه‌روز سرور خود را بررسی و مدیریت کنید.

امکان مشاهده و دریافت گزارشهای سرور: دومین مزیت آشنایی با SOLUSVM این است که شما می‌توانید وضعیت سرور خود را مدیریت کنید. مدیریت وضعیت سرور به این معناست که SOLUSVM به شما گزارش می‌کند میزان مصرف دیسک و میزان رم به‌کار رفته در سرور چقدر است.

فعال یا غیرفعال کردن سرور: سومین ویژگی جالب در روند آشنایی با SOLUSVM امکان فعال‌کردن یا غیرفعال‌کردن سرور است. کاربر با استفاده از امکانات سولوس وی ام می‌تواند در هر لحظه سرور خود را خاموش یا روشن کند و یا حتی فرآیند ری استارت را کلید بزند.

نصب دوباره‌ی سیستم عامل: این ویژگی SOLUSVM را شاید بتوان کاربردی‌ترین ویژگی SOLUSVM دانست. با استفاده از این ویژگی کاربر بدون نیاز به دانستن چیزی می‌تواند با فشردن یک کلیک، سیستم‌ عامل‌هایی را که تعریف شده‌اند، به‌طور کامل نصب کند.

ایجاد کاربران نماینده: SOLUSVM علاوه بر تمام ویژگی‌های کاربردی‌اش دست شما را برای دادن برخی از مجوزها به برخی کاربران باز می‌گذارد. بر همین اساس شما می‌توانید برای یک کاربر خاص دسترسی‌ها و محدودیت‌هایی تعریف کنید که در یک بازه‌ی زمانی مشخص بتواند عملکردهای متفاوتی مثل ایجاد سرورهای مجازی و همچنین نصب مجدد سیستم عامل را انجام دهد.

ویژگی‌های امنیتی قوی: این کنترل پنل قدرتمند از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. SOLUSVM می‌تواند ایرادات خود را سریعا شناسایی کرده و در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع آن‌ها اقدام کند. در SOLUSVM فرآیند رمزگذاری و نیز تغییر رمز کاربران نیز وابسته به این سیستم امنیتی است. سیستم امنیتی SOLUSVM در برابر حملات آزمون و خطا یا همان بروت فورس نیز مقاوم است.

بازیابی رمز سرور: کاربرانی که تجربه‌ی مدیریت سرورهای مختلف را داشته باشند می‌دانند ریست‌کردن رمز سرورها درگیری‌های فرآوانی دارد. SOLUSVM به‌راحتی می‌تواند رمز سرورهای مجازی لینوکس یا ویندوز را تغییر داده و بازتعریف کند.

بررسی داون‌شدن سرور: با نصب فایروال روی سرور ممکن است کارت شبکه غیرفعال شده و سرور نیز از دسترس خارج شود. زمانی که شما از SOLUSVM استفاده می‌کنید، این سیستم می‌تواند ضمن استفاده از کنسول و VNC سیستم را عیب‌یابی کرده و نتیجه را به شما گزارش دهد.

اداره‌کردن چند سرور: درصورتی که چند سرور اصلی وجود داشته باشد و با استفاده از امکانات مجازی‌کننده، سرورهایی مجازی و مستقل ارائه شوند، می‌توان تمام آن‌ها را به‌صورت یکپارچه با استفاده از SOLUSVM مدیریت کرد.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های تخصصی حوزه شبکه، لینوکس و ویندوز

وصل شدن به پروتکل FTP با FILEZILLA در ویندوز و لینوکس
آموزش وصل شدن به پروتکل FTP با FILE ZILLA در ویندوز و لینوکس

شما می توانید با وصل شدن به پروتکل FTP با File Zilla، هر فایلی که خواستید را بین سرور و سیستم به اشتراک بگذارید. این کار چندان سخت نیست، کافیست آموزش ها را دنبال کنید.

ابزار مانیتورینگ Netdata
آموزش نصب NetData و مانیتورینگ عملکرد سرور لینوکس

NetData یکی از محبوب ترین ابزارهای خطایابی و نظارت عملکرد سرور لینوکس است. این ابزار با ارزیابی هزارها معیار مختلف و ارائه نمودارهای معنی دار به کاربر کمک می کند که وضعیت بخش های مختلف سرور خود را ردیابی کند و اقدامات لازم را در اسرع وقت انجام دهد.

الگوریتم اولویت با نسخه موبایل
معرفی الگوریتم اولویت با نسخه موبایل گوگل

mobile first index به معنی این است که گوگل در وهله اول برای ایندکس و رتبه بندی از نسخه موبایل صفحه استفاده می کند. پس اگر در وبسایت خود URL های جدایی را برای موبایل و دسکتاپ در نظر گرفته اید، گوگل URL موبایل را به کاربران موبایل و URL دسکتاپ را به کاربران دسکتاپ نشان می دهد. در واقع، هدف گوگل از پیاده سازی الگوریتم اولویت با نسخه موبایل، پاداش دادن به وبسایت هایی است که تمام تلاش خود را می کنند، تجربه مشابهی را برای کاربران موبایل و دسکتاپ خود رقم بزنند.