شروع قیمت از 400 هزار تومان

گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

آشنایی با F-Secuer

زمانی که اینترنت وارد دنیای انسان شد، برافزارها یا ویروس‌های کامپیوتری بسیار ابتدایی بودند. اما هرچه اینترنت پیشرفته‌تر شد، تهدیدهای آن هم بزرگ‌تر شدند. به‌همین دلیل تمام کسانی که با اینترنت سروکار دارند، باید ضرورت استفاده از آنتی ‌ویروس‌ها را بدانند.

آشنایی با F-Secuer که یک شرکت در زمینه‌ی امنیت سایبری است برای آشنایی با محصولات مقابله با بدافزارها مناسب است. شرکت اف سکیور یک شرکت فنلاندی است که بیش از 20 سال است در حوزه‌ی تولید محصولات امنیت سایبری فعالیت می‌کند.

آنتی ویروس اف سکیور شش سال است که به‌طور پیوسته به‌عنوان قو‌یترین آنتی ‌ویروس جهان شناخته شده و توانسته با موفقیت تست‌های موسوم به AV-Test را پشت سر بگذارد.

شرکت اف سکیور توانست در سال 2016 برای بهترین آنتی ویروس تحت شبکه، بهترین آنتی ویروس خانگی و همچنین ایمن‌ترین عملکرد در برابر باج‌افزاری به نام Best+++ جایزه دریافت کند.

برای آشنایی با F-Secuer بد نیست بدانید که این شرکت در سال 2017 نیز جایزه‌ی آنتی ویروس شبکه را برای ششمین بار از آن خود کرد و همچنین برنده‌ی بهترین نوآوری در ساخت آنتی ویروس شد.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

انواع محصولات و آشنایی با F-Secuer

محصولات شرکت اف سکیور به سه دسته‌ی محصولات خانگی، محصولات سازمانی و محصولات امنیت اینترنت اشیا تقسیم‌بندی می‌شوند.

محصولات خانگی: برای آشنایی با F-Secuer اولین قدم آشتایی با محصولات و ابزارهای خانگی این شرکت است. شرکت اف سکیور با ساخت آنتی ویروس نسخه‌ی اینترنت سکیوریتی توانسته در میان محصولات خانگی خود انقلابی برپا کند و کاربران بتوانند از اینترنت خود محافظت کنند. ضد بدافزار جامع اف سکیور، شبکه‌ی مجازی اف سکیور و همچنین آنتی ‌ویروس جامع اف سکیور سایر محصولات خانگی این کمپانی هستند.

محصولات سازمانی: پیشرفت‌های کمپانی اف سکیور در ساخت و عرضه‌ی محصولات سازمانی حتی از محصولات خانگی هم فراتر رفته است. آنتی ویروس تحت شبکه، سرویس امنیتی مقابله با حملات هدفمند سایبری، مانیتورینگ 24 ساعته، عملیات تیم قرمز و همچنین ابزار ارزیابی امنیت سایبری از محصولاتی هستند که برای آشنایی با F-Secuer لازم است آن‌ها را بشناسید.

محصولات اینترنت اشیا: F-Secure Sense محصول دیگری از کمپانی اف سکیور است که به‌وسیله‌ی آن می‌توان از اینترنت اشیا محافظت کرد.

مزیت‌های استفاده از آنتی ویروس F-Secuer

اولین مزیت آشنایی با F-Secuer و همچنین استفاده از خدمات آن این است که کاربران می‌توانند همیشه به پشتیبانی تیم اف سکیور دلگرم باشند. آنتی ویروس‌های اف سکیور لایه‌های امنیتی فرآوانی دارد که می‌تواند علیه ویروس‌ها، باج‌افزارها و همچنین حملات هدفمند مقابله کند.

آنتی ویروس تحت شبکه‌ی اف سکیور مجهز به فایروال پیشرفته است و می‌تواند ضمن اسکن ترافیک شبکه، نرم‌افزارهای سبکه را هم کنترل و مدیریت کند.

همانطور که دیدید آشنایی با F-Secuer می‌تواند به شما برای انتخاب یک آنتی ویروس و محافظ شبکه کمک کند. محصولات خانگی، سازمانی و اینترنت اشیا سه نوع مختلف از محصولاتی هستند که کمپانی اف سکیور تولید کرده است.

هر دسته از این محصولات قابلیت‌های منحصربه‌فردی دارند و شما با انتخاب آن‌ها می‌توانید از داده‌ها و اطلاعات خود در برابر حملات سایبری محافظت کنید.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

آخرین مقالات آموزشی

آموزش های تخصصی حوزه شبکه، لینوکس و ویندوز

تفاوت سی پنل و دایرکت ادمین
سی پنل و دایرکت ادمین چه تفاوتی دارند؟ کدام یک را انتخاب کنیم؟

هرکنترل پنلی که در بازار وجود دارد، ویژگی های خاص خودش را دارد که آن را از دیگر کنترل پنل ها جدا می سازد.
این تفاوت ها در هزینه ها، رابط کاربری، سرعت و امنیت است.
شما باید هرکدام از کنترل پنل ها را با ویژگی هایی که دارند بشناسید و بر اساس نیازهای خودتان یکی را انتخاب کنید.

ip ثابت vpn
آی پی ثابت VPN چیست و برای ترید چه کاربردی دارد؟

اگر قرار است که در به دنیای ترید وارد شوید، باید این نکته را بدانید که با آی پی ایران، شما همیشه با ریسک مسدود شدن حساب هایتان مواجه هستید. برای جلوگیری از این کار، نیاز به ip ثابت دارید. vpn یکی از روش هایی است که ip ثابت در اختیار شما قرار می دهد.

راه اندازی مجدد سرور
آموزش ریست یا راه اندازی مجدد سرور مجازی ویندوز و لینوکس

راه اندازی مجدد سرور مجازی، درست مانند روشن خاموش کردن سیستم است؛ همانطور که گاهی در سیستم خودمان این کار را انجام می دهیم، گاهی مجبور به انجام این کار می شویم.
توجه داشته باشید که پیش از آن که خودتان تصمیم به انجام این کار بگیرید، با تیم پشتیبانی در ارتباط باشید.