bookmark تحویل فوری (3 روز کاری)
موقعیت سرورها
پردازنده(CPU) هسته ها فضای هارد حافظه رم موقعیت قیمت سفارش سرور
گارانتی تمامی سرویس ها در آسام سرور گارانتی بازگشت وجه در صورت نارضایتی شما را دارند.

سرور اختصاصی چیست؟

سرور اختصاصی در واقع نوعی سرور است که به‌طور کامل به یک فرد، سازمان یا برنامه اختصاص داده شده است. استقرار این سرور و مدیریت آن توسط ارائه دهنده خدمات میزبانی صورت می‌گیرد.

نکته مهم و البته جالب توجه در خصوص این سرور انحصاری بودن آن است؛ به‌طوری که سرویس یا برنامه‌ای از این سرور با هیچ مشترک دیگری به اشتراک گذاشته نمی‌شود.

از طریق این سرور میزبانی برنامه‌ها، خدمات، ذخیره سازی داده‌ها و خدمات پشتیبانی قابل انجام است. در واقع مشتری از راه دور و از طریق اینترنت به این سرور وصل می‌شود تا مجموعه‌ای از خدمات مبتنی بر سرور را انجام دهد.

گزینه‌های متنوعی برای انتخاب میزبانی زیرساخت‌ها پیش روی ما قرار دارد. از هاست اشتراکی گرفته تا هاست ابری و VPS گزینه‌هایی هستند که بسته به نیاز خود می‌توانیم آنها را انتخاب کنیم. اما در این میان شاید قدرتمندترین میزبان را باید سرور اختصاصی دانست.

این نوع سرور در واقع یک سرور فیزیکی است که برای هاستینگ برنامه‌ها و سایر خدمات مورد استفاده قرار می‌گیرد. گرچه این نوع سرور برای میزبانی وب سایت‌های پربازدید، اجرای برنامه‌های کاربردی وب و سایر خدمات هاستینگ استفاده می‌شود، اما کاربردهای متنوع دیگری نیز دارد.

متفاوت بودن و سعی در ارائه سرویس با کیفیت بالا از ویژگی های ماست

ویژگی های مهم که آسام سرور را متفاوت می سازد

سرور اختصاصی کانادا

با وجود وسعت بزرگ کانادا، این کشور یکی از کم جمعیت ترین کشورهای جهان است. این واقعیت، همراه با عظمت منظره، در احساس هویت ملی کانادایی نقش اساسی داشته است؛ علاوه بر این، کانادا دارای منابع طبیعی و سرمایه فکری فراوانی است که با تعداد کمی از کشورهای دیگر برابری می کند.

کانادا دارای جغرافیای وسیعی است که قسمت اعظم قاره آمریکای شمالی را اشغال کرده است و با ایالات متحده در جنوب و با ایالت آلاسکا ایالات متحده در شمال غربی مرزهای زمینی مشترک دارد؛ کانادا از اقیانوس اطلس در شرق تا اقیانوس آرام در غرب امتداد دارد و در شمال اقیانوس منجمد شمالی قرار دارد.

پس از روسیه، دومین کشور بزرگ جهان؛ کانادا می باشد. با این حال، به تنهایی از نظر مساحت، کانادا در رتبه چهارم قرار دارد، این تفاوت به دلیل داشتن بیشترین نسبت دریاچه های آب شیرین در جهان است. از سیزده استان و قلمرو کانادا، تنها دو استان محصور در خشکی هستند (آلبرتا و ساسکاچوان) در حالی که یازده استان دیگر به طور مستقیم با یکی از سه اقیانوس همسایه هستند.

کانادا رسماً به دو زبان انگلیسی و فرانسوی دوزبانه است و تاریخ این کشور را منعکس می‌کند که زمانی توسط دو قدرت بزرگ اروپایی مورد مناقشه قرار گرفته بود.

اقتصاد کانادا یک اقتصاد ترکیبی بسیار توسعه یافته است و این نهمین تولید ناخالص داخلی بزرگ از نظر اسمی و پانزدهمین تولید ناخالص داخلی بزرگ از نظر PPP در جهان است؛  همانند سایر کشورهای پیشرفته ، اقتصاد کانادا تحت سلطه صنعت خدمات می باشد که تقریباً سبب استخدام سه چهارم کانادایی ها می شود. کانادا سومین ارزش کل برآورد شده منابع طبیعی را دارد که به ارزش 33.2 تریلیون دلار در سال 2019 می رسد. این کشور دارای سومین ذخایر بزرگ اثبات شده نفت جهان و چهارمین صادرکننده بزرگ نفت خام است وهمچنین چهارمین صادرکننده بزرگ گاز طبیعی است. کانادا به دلیل منابع طبیعی فراوان و جمعیت نسبتاً کمی 38 میلیون نفری، نسبت به مساحت زمین، یک «ابر قدرت انرژی» در نظر گرفته می شود.

مطمئنا شما هم سوالاتی دارید که کاربران دیگر از ما رسیده اند که در زیر تعدادی از این سوالات وجود دارد

سوالاتی که بیشتر میپرسید

با دسترسی در حالت روت به سیستم عاملی که در فرآیند ثبت سفارش انتخاب میکنید؛ میتوانید از طریق پروتکل SSH به سیستم عامل مورد نظرتون متصل بشید و استفاده کنید؛ به منظور آشنایی با نحوه اتصال به سرور میتوانید به مقاله موجود در آسام سرور با مضنون هایی در ارتباط با نحوه وصل شدن و اتصال به سرور مجازی لینوکس، روش های لازم جهت وصل شدن و اتصال به سرور مجازی ویندوز همچنین معرفی روش هایی برای وصل شدن و اتصال به سرور مجازی میکروتیک؛ دسترسی لازم رو داشته باشید ❗

در حالت عادی، یک سرور اختصاصی به صورت پیش فرض با 1 IP ارائه می شود، اما می توانید IP اضافی را نیز برای سرور انتخاب نمایید.